Тусовщиця Марися Горобець зняла трусики для тата. ФОТО

19 січня 2012, 15:39

Телеведуча Марися Горобець, яка колись співала у народному хорі, докотилася до роздягання. Тусовщиця взяла участь в еротичній фотосесії.

Марися Горобець прикрасила обкладинку лютневого номера чоловічого журналу "Maxim".

Повністю Вона не роздяглася, але в одному з кадрів зняла трусики. Як переконана Горобець, найдужче ця фотосесія потішить її батька.

"Нехай це буде подарунок татові - у нього в лютому день народження. Кажуть, я на нього схожа. Я ціную те, що свого часу він був по-батьківськи педантичний, навіть брови мені щипати не дозволяв. Тож усе, завдяки йому, включаючи форми брів, у мене натуральне ", - каже Горобець.

Окрім того, еротика від Горобець призначена і для загадкового араба.

"А ще нехай ці кадри побачить одне арабча! Він закохався у мене у Лондоні, де я навчалася. Але я не реагувала ані на квіти, ані на плюшевих ведмедів. Після чого він психанув і зробив собі на грудях величезне татуювання з моїм ім'ям!" - розповідає Марися.

"При цьому після операції на серці у нього залишився шрам: "Марися, якщо ти відмовиш, серце не витримає!". Але я відмовила. І він залишився живий. Буде непогано, якщо при перегляді знімків він посміхнеться!" - каже вона.

Марися Горобець роздяглася для глянцю

Повністю Вона не роздяглася...

...але в одному з кадрів зняла трусики
Як переконана Горобець, найдужче ця фотосесія потішить її батька
Марися запевняє, що в неї все натуральне. Хоча ніжки й виглядають непропорційними, а щонайменше одна з них - домальованою

Фото "Maxim"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали