Ріанна проблювалася, а Браун "спалився" на наркотику?

25 вересня 2012, 12:40

Подейкують, співачка Ріанна трохи перегуляла на вечірці у Лас-Вегасі і виблювала, навіть не встигнувши вийти з-за свого VIP-столика.

Вочевидь, насиченими були вихідні й у кохання її життя – репера Кріса Брауна. Парубок, який і досі перебуває на випробувальному терміні, вживав марихуану – і це підтвердили аналізи.

Про це повідомляє "The Sun".

П’яненьку Ріанну бачили в лас-вегасському клубі "1 OAK". Як розповідають очевидці, у якийсь момент артистку знудило.

Ріанна відривалася в клубі, доки її не знудило?

"Вона виблювала в серветку. Хлопець, що був із нею, простягнув їй білого рушника, щоби вона витерлася", - засвідчив інформатор.

Уже незабаром Ріанна знову витанцьовувала та пила. Вона залишила клуб лише о пів на шосту ранку.

Минулий тиждень у Ріанни теж був багатий на гульки. Принаймні на це вказує фото, розміщене нею в Twitter – де між ноги артистці запхала голову напівгола стриптизерка з купюрами у роті.

Ріанні між ноги залізла стриптизерка

Що ж до Брауна, то він примудрився накуритися марихуани напередодні аналізів, які має здавати за умовами свого випробувального терміну. Звісно, тест показав наявність у організмі репера наркотику.

Судове слухання, на якому вирішуватиметься, чи відбулося порушення умов випробувального терміну, призначили на 1-е листопада. У найгіршому випадку Кріс може вирушити до в’язниці, пише "Radar Online".

Нагадаємо, під наглядом судової системи Браун досі перебуває через те, що в 2009-му році побив Ріанну. Тепер, коли в хлопця проблеми, саме вона бажає йому удачі в Twitter.

"Я молюся за тебе і бажаю сьогодні всього найкращого", - написала співачка Брауну перед тим, як він виїхав до суду.

Нагадаємо, нещодавно Ріанна заявила, що й досі кохає свого колишнього.

Фото з Twitter Ріанни

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали