Журналістка Гордона побачила вигоду в тому, що він образився?

9 листопада 2012, 20:38

Колега і подруга видавця Дмитра Гордона Олена Крутогрудова заявила, що Гордон образився на фоторепортаж, складений з фотографій з її блогу, але зазначила, що для неї в цій ситуації є вигода і перспектива.

Є така чи то журналістка, чи то світська левиця Олена Крутогрудова. Відома вона передусім своїми зв‘язками із видавцем Дмитром Гордоном і пишними формами бюсту.

Зокрема на шпальтах газети Гордона у 1997-му році було опубліковане фото, на якому оголена Крутогрудова позує з письменницею Ладою Лузіною топлес та нині покійним Миколою Мозговим з оголеним торсом.

Так от. Опублікувала якось Олена Крутогрудова на своїй сторінці у соціальній мережі Live Journal фоторепортаж з пишних святкувань 45-річчя Гордона. Фотографії побачили журналісти і передрукували, передрукував їх у колег і ТаблоID.

Але Крутогрудова обурилася і написала листа із наполегливим проханням видалити фото, передруковані журналістами з її блогу. Фоторепортаж, за її словами, образив іменинника.

На фото зліва направо: Лада Лузіна, Микола Мозговий, Олена Крутогрудова

"Я прошу вас видалити мої фотографії, бо не хочу бачити ваш спотворений репортаж про подію, яку я описувала у своєму блозі. Він образив Дмитра Гордона, я опинилася у некрасивій ситуації..." – написала Олена на адресу редакції.

Крутогрудова також люб‘язно надала гіпер-лінк на кешовану версію фоторепортажу з дня народження Гордона: yablor.ru. Імовірно, для тих, хто не зможе милуватися ним на нашому сайті.

При цьому Олена порадила з нею "не сперечатися", хоча вона й бачить у публікації власну вигоду.

"…Мені ця історія цікава, оскільки я у ній бачу особисто свою вигоду. Не хочете, не видаляйте, я і такий варіант цілком для себе приймаю", - зазначила жінка.

Трішки згодом Крутогрудова уточнила:

"Моя вигода - ваша бездіяльність. Я навіть сподіваюся, що ви не видалите матеріали, тому що бачу у цій історії цікаву перспективу".

Ось так от: Дмитро Гордон образився, а Олені Крутогрудовій хоч і було не дуже зручно в "некрасивій ситуації", все ж вдалося вгледіти для себе "вигоду" і "цікаву перспективу".

Крутогрудова і Лузіна. Фото "Бульвару Гордона"

До слова, Крутогрудова не заперечувала проти того, щоб її слова були зацитовані, приплівши до купи ще й радницю президента Ганну Герман, яку охрестила класиком.

"…Ви можете цитувати нашу переписку і писати нові матеріали про мене на ТаблоID. "Говоріть, що хочете, тільки прізвища не переплутайте" - вгадаєте класика? Мені потрібна реклама, а скандалом мене не здивувати", - резюмувала жіночка з пишним бюстом.

Між іншим, на шпальтах "Бульвару" під одним із фото з Крутогрудовою та Лузіною підписано: "Зірки вітчизняної журналістики, автори найгучніших публікацій "Бульвару Гордона" 90-х…"

Втім, сайт "Аргумент" про Олену висловлюється менш улесливо: Олена Крутогрудова - цивільна дружина директора ЦНМ "Доля", юридичного "даху" "цілителів" Гордона.

До слова, справжнє ім‘я Крутогрудової, як сама вона уточнила, Олена Петрівна Сидоренко. І саме ця білявка подарувала новонародженій дочці Гордона Санта Марії (!!!) купу срібних брязкалець від легендарного бренду "Tiffany".

Фото з "Бульвару Гордона" 1997-го року

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали