Герман виступає за жінку-коня і вдає, що не тямить у брендах

5 листопада 2012, 16:04

"Людина президента" Ганна Герман стверджує, ніби не тямить у люксових брендах одягу та аксесуарів, і думає, що в неї багато прихильників серед молоді.

Про це радниця Віктора Януковича сказала в ефірі програми "Світське життя".

За словами Герман, те, що вона змінила зачіску за кілька тижнів до виборів, нічого не означає.

"Зачіска - це всього лише зачіска. Сьогодні одна, завтра друга. Це лише відповідь на якісь виклики якогось дня чи настрою, більше нічого", - запевнила Герман.


Герман: "Зачіска - це всього лише зачіска"

Як писав ТаблоID, вперше Ганну Миколаївну із косим чубчиком запримітили 17-го жовтня на зустрічі Януковича з керівниками церков. Трохи пізніше радниця президента заявила, що зміною зачіски вона дає підзаробити журналістам.

Між тим, схоже, до критики Герман ставиться спокійно, навіть якщо у пресі пишуть, що до своєї зачіски вона ставиться уважніше, ніж до якихось політичних моментів.

"Найголовніше, щоб правильно писали прізвище", - наголосила Ганна Миколаївна.

Герман спокійно сприймає критику - аби прізвище правильно писали
Радниця Януковича любить ходити у камінчиках

Коли ж телеведуча Катя Осадча нагадала Герман про те, що та колись дослухалася до порад прихильників, які пишуть їй листи і радять, як вдягатися, яку зачіску робити, Герман зазначила:

"У мене все більше молодих прихильників, серед молоді. І молодь каже, що їм подобаються такі зачіски, і я намагаюся подобатися і молоді, бути з ними на одній ноті".

Ганна Миколаївна цвіте і пахне, бо думає, що в неї все більше молодих прихильників

А ще Ганна Миколаївна, яка любить приховувати від журналістів, де і як вона відпочиває, скажімо, у Ніцці, спробувала запевнити, що вона не тямить у брендах.

Так, у відповідь на зауваження, мовляв, останнім часом Герман зрадила "Chanel" з маркою "Prada" (тією, що носить диявол, як ідеться у назві відомого фільму), радниця Януковича посміхнулася.

"Я не є експертом від брендів і справді в цьому нічого не розумію. Мушу якось більш-менш виглядати, щоб не наражатися і на вашу критику в тому числі", - зазначила Герман.

При цьому телеведуча зауважила, що у ніч виборів на Ганні Миколаївні були "оксфорди" від Prada. А на самому початку жовтня на Книжковий Арсенал Герман прийшла із спідницею поверх брюк – згідно з останніми тенденціями й показами того ж таки модного бренду.

Герман косить під дурненьку: "Я не є експертом від брендів і справді в цьому нічого не розумію"
На Ганні Миколаївні у ніч виборів були "оксфорди" від Pradа
На самому початку жовтня на Книжковий Арсенал Герман прийшла із спідницею поверх брюк – згідно з останніми тенденціями Pradа

"Справжня жінка повинна виглядати як дівчина, поводитися як дама, мислити як мужчина і працювати як кінь", - наостанок сказала Герман із чубчиком.

Герман впевнена, що справжня жінка має бути чимось середнім між дівчиною, дамою, мужчиною і конем

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео, стоп-кадри з відео "Світського життя", а також фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів