"Femen" замінили голландських повій. ФОТО

27 листопада 2013, 14:55

Активістки "Femen", які у вересні втекли з країни, влаштували чергову акцію. Цього разу дівчата обрали терени Аместердама та його славнозвісний Квартал червоних ліхтарів.

Свій протест феменки провели до дня першого обговорення у французькій Національній Асамблеї Закону "Про криміналізацію клієнта проституції", повідомляє прес-служба руху.

"FEMEN" каже проституції "НІ!". Купівля жінок чоловіками повинна бути заборонена і покарана. Ми говоримо "НІ!" легалізації чоловічого панування. І ми підтримуємо ініціативу уряду соціалістів Франції в криміналізацію клієнта проституції", - заявили активістки.

Під лозунгом "Ти не купуєш - я не продаю" гологруді феменки встали на захист голландських повій

Феменки назвали Амстердам "ганебною столицею секс-індустрії" та звернулися до світу із запитанням "Хіба це схоже на свободу?".

"Жінки перебувають у скляних боксах як продукти в супермаркетах, сутенери, які спостерігають за своїм рабами з вікон вище, клієнти, які ходять як у м'ясному ряді, намагаючись знайти найкрасивішу і саму дешева жінку для споживання. Це схоже на свободу - ми запитуємо вас знову?" - обурилися дівчата-кровосісі.

Українські активістки вже встигли показати себе в Амстердамі

Фото надані прес-службою"Femen"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали