Астаф’єва погодилася на еротичний кіноексперимент

Вівторок, 11 листопада 2014, 14:13

Схоже, співачку і модель Дашу Астафьєву не полишає думка про славу кіноактриси. У тілесному та вокальному плані дівчина вже показала майже все, а от Дашу-актрису розкрити у повній мірі поки не вдалося.

Аби здивувати світ своїм акторським талантом, Астаф'єва вже пробувала грати у кіно. Однак бажаного успіху ці спроби не набули.

І от співачці запропонували головну роль в першому експериментальному еротичному фільмі в історії українського кінематографа.

 Згодом Даша має здивувати українців роллю в еротичному експериментальному кіно

Як повідомляє прес-служба, режисером стрічки стане Олег Борщевський, який дебютував у великому кіно з новелою для альманаху "Закохані в Київ". Тим самим фільмом, в якому Астаф'єва вперше постала на суд публіки в амплуа акторки.

 А поки співачка продовжує позувати оголеною. У цьому в неї досвіду хоч ложкою їж

Сама Даша натхненно поставилася до ролі.

"Підготовка до зйомок зараз на першому місці. Репетиції практично щодня. Я намагаюся трохи краще дізнатися головного героя, бо роль в цьому фільмі дуже актуальна для мене" - поділилася вона.

 Даша кинула усі сили на підготовку до ролі

Нагадаємо, торік Астаф'єва знялася у нецензурному арт-хаусі. А потім вона навіть хотіла відмовитися від оголення заради серйозних ролей у кіно.

Фото прес-служби та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів