Побита дружина Башарова має еротичне минуле. ФОТО

П'ятниця, 14 листопада 2014, 10:12

Скандал з побиттям російського актора Марата Башарова власної дружини Катерини Архарової, схоже, має усі шанси відійти на другий план.

Адже ЗМІ Росії розкопали пікантні подробиці про постраждалу жінку - з'ясувалося, що Катерина підробляла еротик-моделлю в Італії.

Тож тепер на перших шпальтах російських видань про шоу-бізнес рясніють фотографії напівголої дружини Башарова, яка до того ж є племінницю Еммануїла Віторгана.

Російські ЗМІ розкопали еротичне минуле дружини Башарова

Як пише "Комсомольская правда", в ефірі одного з телешоу Архарова розповідала про "безхмарне минуле і вдалу кар'єру, яку вона будувала в Італії, куди свого часу виїхали її батьки".

"Про зйомки з Орнеллою Муті, спільні сцени з Кіану Рівзом і участь в десятці європейських фільмів. Правда, про інший бік свого італійського успіху Катерина промовчала. В країні Петрарки і Фелліні вона прославилася як Катюша Копніна - саме під цим грайливим ім'ям її знали читачі еротичних журналів, глядачі фільмів для дорослих і любителі іншої "полунички", - пише видання.

Журналісти розкопали подробиці про еротичні пригоди Катерини в Італії. Мовляв, вона грала й російську стриптизерку, й повію. А паралельно Катюша знімалася оголеною для еротичного італійського журналу "Teletutto".

Катерина знімалася для італійців голяка

"Актриса фотографувалася в дуже неоднозначних образах - то зображала повію, то вбиралась в латекс, брала в руки батіг і ставала учасницею садо-мазо оргії", - зазначає видання.

"Вона прибула в нашу країну з однією метою - захопити нас в сексуальний полон", "Сувора кара повії", "Збуджена і небезпечна" - свідчили заголовки над знімками оголеної Катерини.

Такі фото публікувалися у еротичних виданнях Італії

Подейкують, ім'я Катерини так же значилося в каталозі модельного агентства, яке надає ескорт-послуги.

Наразі сама Архарова не коментує своє еротичне минуле.

Нагадаємо, нещодавно з'явилася інформація, що актор Марат Башаров побив Катерину Архарову до стану кому. Як відомо, пара побралася лише влітку цього року.

Фото з "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів