Білик засудила Астаф’єву за те, чого та не робила

Понеділок, 24 листопада 2014, 15:29

Співачка Ірина Білик негативно висловилася стосовно вчинку, який приписали учасниці гурту "Nikita" Даші Астаф’євій.

Невеличкий конфлікт артисток стався після того, як у пресі написали, що Даша віддала свій ліфчик на потреби АТО.

Білик, незважаючи на спростування прес-служби Астаф'євої, у своєму Facebook заявила, що таких артистів варто бойкотувати. Щоправда потім Ірина видалила це повідомлення.

Як пише запорізький сайт "Zабор", 21-го листопада підопічні Юрія Нікітіна, з яким Білик пов’язують не лише роки роботи, але й тривалий роман, виступили в одному з клубів Запоріжжя.

 Даша з колегами заспівала в одному з клубів Запоріжжя
 Дівчата, як і годиться, зробили колективне селфі на сцені

Як повідомили ТаблоID джерела з оточення артисток, після концерту до гримерки зайшли адміністратори клубу та попросила Дашу підписати чийсь ліфчик. Вона й підписала.

Однак потім ведучий оголосив зі сцени аукціон, на який виставив ліфчик з автографом співачки. Також було оголошено, що зібрані гроші підуть на потреби бійців АТО.

 Бюстгальтер не був з гардеробу Астаф'євої. На ньому був лише її автограф

Ледь не одразу у ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що Астаф’єва пожертвувала ліфчик на АТО. Однак її прес-служба співачки заперечила її причетність до аукціону. Мовляв, Даша навіть не здогадувалась, нащо підписувала чуже спіднє.

Неочікувано однією з перших свою молодшу колегу публічно засудила Ірина Білик. На сторінці у соцмережі вона написала, що за подібні "огидні" вчинки артистів варто бойкотувати.

 Таке написала Білик про молодшу колегу

Варто зауважити, що повідомлення Іра написала вже після спростування прес-служби Астаф’євої. А пізніше Білик взагалі видалила цей пост зі своєї сторінки.

 Цим фото Даша продемонструвала своє ставлення до пліток та наклепів у пресі

Фото з сайту "Zабор", та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів