Астаф’єва у Португалії зекономила завдяки серферам. ФОТО

28 серпня 2015, 13:27

Цього літа Португалія стала однією з найпопулярніших країн для відпочинку. Фотоблоги відомих та модних киян рясніють світлинами океану, живописних краєвидів та панорамних фото Лісабона.

Співачка і модель Даша Астаф’єва також провела свою відпустку у Португалії, причому у компанії серферів на березі океану.

Своїми враженнями Даша поділилася з сайтом "Buro 24/7".

"Я пообіцяла собі поїхати туди, де ще жодного разу не була, і зробити те, чого ще жодного разу не робила. Серф-кемп в Португалії підійшов ідеально. Напередодні група "Nikita" виступала в Греції, і я вирішила не повертатися до Києва, а прямо звідти полетіти в Лісабон", - прокоментувала Астаф’єва свій вибір.

Даша спочатку позасмагала у Греції, а потім полетіла до Португалії
"Лісабон - моє велике відкриття. Неймовірно красиве місце, яке не псують ні туристи, ні місцеве населення", - поділилася Даша

На запитання, чи дорого обійшовся їй відпочинок, Даша зауважила, що зекономила завдяки серферам.

"В оточенні серферів сам мимоволі перебудовуєшся і приміряєш їх стиль життя: ходиш босоніж, харчуєшся швидкою і корисною їжею, практично не користуєшся косметикою і весь день знаходишся біля океану. Відповідно, витрати були не дуже великі", - поділилася співачка.

Астаф'єва не користувалася косметикою та їла просту їжу
І тусувалася переважно з серферами

Більше за серфінг Астаф’єву вразив хіба що океан.

"Ніщо не зрівняється з океаном. Він мене дуже змінив - не тільки відкрив нову, але й допоміг знайти ту стару, якою я була колись. Океан настільки сильно мене вразив, що я подумки повертаюся до нього знову і знову. Океан як велике істота, яка поселилася в мені назавжди. У перший день я вчилася заходити в океан, а в останній день попросила його допомогти мені повернутися в Португалію", - розповіла Даша.

"Типова Португалія - це портвейн і ночі без сну", - зазначила співачка

Фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали