Ступка-молодший раптом змінив зачіску та наречену. ФОТО

16 лютого 2016, 16:15

Актор Дмитро Ступка раптом приголомшив змінами у своєму житті. Крім того, що артист став по-іншому виглядати, він ще й заручився з новою подружкою.

Обраницею Ступки-молодшого, який кілька років зустрічався з дівчиною на ім’я Катерина, стала телеведуча Поліна Логунова.

Про це повідомляє "ТСН", а самі закохані ілюструють фотографіями у соцмережах.

Ступка показав нову подружку-телеведучу

Дмитро, який неодноразово збирався одружитися та називав свою попередню подругу музою, зізнався – припинити стосунки була ініціатива Катерини.

А з Поліною актор планує одружитися вже незабаром.

"Зараз багато роботи, тому весілля буде влітку. Поки заручини офіційно ми не оформлювали, бо Поліна чекає документи з Білорусі, вона з Мінська і у неї білоруський паспорт. Зараз потрібен документ, що вона не перебуває у шлюбі", - зазначив Дмитро.

Пара вже планує весілля

До речі, з Логуновою Ступка познайомився давно.

"…Ми зустрічалися на різних заходах, вона неодноразово брала в мене інтерв'ю, ми були разом на різних конкурсах, разом в одній команді готували їжу, тоді, до речі наша команда перемогла. Ми спілкувалися з Поліною, потім розійшлися з Катею", - поділився Дмитро.

Спочатку Поліна брала в Дмитра інтерв'ю, а тепер він збирається взяти з нею шлюб

"Якось зустрілися з Поліною і вже не розлучалися. З Катею ми розійшлися вже давно, у неї були свої нюанси, вона вибрала інший життєвий шлях. ми не зійшлися характерами і цілями в житті, тому вона попросила розійтися. Зараз ми залишилися друзями, у неї вже інший молодий чоловік" - підкреслив він.

Попередня дівчина Ступки була дещо скромніше

До речі, Поліна у своєму фотоблозі називає Дмитра своїм чоловіком.

Нагадаємо, ще два роки тому Дмитро казав, що вони з Катериною одружаться, якщо війна не завадить.

Фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали