Ступка: Я однолюб і не розумію, як можна піти з сім'ї заради коханки

9 листопада 2015, 14:53

Актор Дмитро Ступка запевняє, що ніколи не розмінювався на швидкоплинні романи. Він називає себе однолюбом, а свою наречену Катю – музою.

Пара, яка вже два роки збирається взяти шлюб, знялася у спільній фотосесії для "Love". А Дмитро ще й інтерв’ю дав.

Мабуть, найчастіше Ступку-молодшого запитують саме про порівняння з його легендарним дідом – Богданом. Але хлопець каже, що вже давно до цього звик.

"…Всі ми різні люди, у всіх своя доля. Як казав мій дід, "актором, як і дурнем, потрібно народитися". Я просто роблю свою роботу, судячи з відгуків критиків і публіки, роблю її добре", - заявив Дмитро.


Дмитро з Катериною знялися у чуттєвому фотосеті

"У роботі актора завжди багато підводного каміння. Зараз важкі часи, але тим не менше я ніколи не сидів довго без роботи. Я звик займатися своєю справою і не чекати ні від кого подачок. Я ніколи довго не засмучуюсь, якщо мене не затвердили на якусь роль або не покликали на якийсь проект. Значить, це не моє і незабаром до мене прийде щось краще", - підкреслив Ступка.

На зауваження про те, що частенько творчі чоловіки знаходять натхнення у жінках, Дмитро наголосив, що його муза – Катя.

Дмитро називає свою дівчину своєю музою

"Вона мене завжди підтримує, надихає. Бувало таке, що вона чекала мене годинами на знімальному майданчику, навіть вночі і в холод - спала в машині поки у мене були репетиції. Я завжди про це пам'ятаю і дуже це ціную. Ми, чоловіки, відчуваємо щирість ставлення до себе і на певному етапі теплоту, турботу, відданість цінуєш набагато більше, ніж швидкоплинні захоплення", - поділився актор.

Ступка-молодший цінує відданість і підтримку

А ще для Дмитра важливо, щоб дівчина була добра.

"Красива і добра жінка - це дуже сексуально. А ще - природність. Тут все дуже просто. Якби дівчина подивилася на себе очима чоловіка, було б легко усвідомити, що силіконові груди, величезні губи і нарощене волосся приваблюють "спонсорів", а не майбутнього чоловіка і любов на все життя", - зауважив Ступка.

Природність і доброта - якості, які Діма також цінує у жінках

Також актор, на відміну від свого татка Остапа, не розуміє, як можна піти з родини заради коханки.

"Я переконаний, що якщо у тебе є дружина і діти, ти зобов'язаний з ними бути до кінця. Щодня працювати над поліпшенням стосунків, над сімейними цінностями. Мені просто говорити - мій дід прожив з бабусею все життя. Мені пощастило, мені є до чого прагнути", - зазначив Дмитро.

"Зараз у моєму житті є Катя, і нам не потрібен ніхто, крім нас. Я однолюб і ніколи не розмінювався на якісь швидкоплинні романи", - наголосив він.

Фото "Lovefp.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів