Трамп-екскремент, Трамп без трусів: добірка цікавих портретів

17 березня 2016, 13:01

Неординарна особистість кандидата у президенти США, мільярдера Дональда Трампа надихнула на створення шедеврів цілу низку художників.

Зокрема політика представили в образі трансвестита, вписали в інтер’єр чоловічого туалету та зобразили в вигляді какашки.

Найцікавіші роботи, присвячені Трампу, зібрало видання "The Guardian".

Так вуличний художник Хенксі навряд чи належить до лав шанувальників мільярдера. Він прикрасив стіну однієї з будівель нью-йоркського Чайна-тауну малюнком Дональда Трампа у вигляді кавелдика, навколо якого кружляють мухи.

Дональду Трампу присвятили мурал

Митець, відомий під псевдонімом Saint Hoax, включив Трампа до своєї серії "Fame Drugs You Out" та перетворив на травесті-діву.

Художниця Illma Gore зобразила кандитата в президенти голим. Вона хотіла цією роботою сказати, що "ти можеш бути великим ху…лом незалежно від того, що в тебе у штанях".

Трамп "ню"

До речі, нагадаємо, подібними портретами Володимира Путіна та Віктора Януковича пензля української художниці Ольги Олійник теж можна помилуватися.

Вільям Д'юк та Брендон Гріффін поєднали портрет Трампа і емблему "The Rolling Stones" у туалеті паризького спорт-бару
Мультимедійний Трамп художника Джейсона Мерсьє

Як відомо, Дональда Трампа також малювали менструальною кров'ю, а у Мексиці, де політика палко "люблять", робили його фігури з пап'є-маше.

Фото з сайту "The Guardian" та з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали