Алісія Сільверстоун показала голу попу заради овець. ФОТО

22 листопада 2016, 10:55

Американська акторка Алісія Сільверстоун знялася голяка, щоби привернути увагу людей до страждань овечок.

40-річна зірка, котра, як відомо, є веганкою, взяла участь у новій кампанії РЕТА з назвою "Я краще ходитиму гола, ніж носитиму вовну".

Як пишуть "E! News", бігборд із голою Алісією висітиме неподалік від Таймс-сквер у Нью-Йорку.

"Вовна – це те, про що багато, багато людей зазвичай не думає. Це не те, що справді привертає їхню увагу. Основне, що мені завжди кажуть: "О, але ж овець просто стрижуть, овець же не вбивають", - поділилася Сільверстоун у відеоролику.

Сільверстоун закликає не носити вовну

На думку акторки, вівчарство насправді є дуже жорстокою галуззю. Як наголошує Алісія, під час стрижки вівці отримують порізи і травми, котрими потім ніхто особливо не переймається.

"Для людей, котрі це роблять, вони – не живі істоти, вони просто предмети. Коли від вівці більше нема користі, її убивають. Немає щасливого місця, куди вона потрапляє за те, що була вовняною вівцею", - зазначила зірка.

Вона сподівається, що ця кампанія надихне людей на зміни в їхньому гардеробі. Сільверстоун закликає всіх перестати купляти вовняні речі.

Як відомо, Сільверстоун "веганить" із 1998-го року. Для РЕТА вона оголюється вже вдруге.

Нагадаємо, кілька років тому Алісія написала книжку, в якій, зокрема, розповіла жінкам про небезпеку тампонів та переваги поїдання плаценти. А раніше акторка рекламувала вібратори в вигляді листочків, бруньок та галузок.

Фото з сайту РЕТА

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали