Памелі Андерсон замало одного чоловіка

20 вересня 2017, 14:52

Американська фотомодель та актриса Памела Андерсон спростувала чутки про свої романтичні стосунки з засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанжем.

Та й узагалі, зізналася 50-річна білявка, їй одного чоловіка недосить.

Про це Пем заявила, з'явившись у британському ранковому телешоу, пише The Daily Mail.

"Я всюди знаходжу романтичні пригоди. Ми (з Ассанжем) дружимо, так. Дуже дружимо. Я люблю Джуліана. Він – один із найцікавіших людей, яких я колись зустрічала. Він дуже хоробрий. А нема нічого сексуальнішого за хоробрість", - поділилася Андерсон.

Андерсон вважає хоробрість дуже сексуальною

"Я би не назвала це романом. У моєму житті є роман. Хіба один чоловік може з усім упоратися? Ось що мене цікавить. Один для розмов, один для кохання. Мені дуже щастить", - сказала Пем, підкресливши, що її нинішній романтичний партнер – не Ассанж.

Іще Андерсон розказала, як їй вдається зберігати такий молодий вигляд. На думку білявки, весь секрет у тім, що вона не їсть м'яса. І хоча тваринозахисниця Пем "не диктатор", вона робить усе від себе залежне, щоби навернути в свою віру інших.

А це, до слова, ще одна інтригуюча світлина зі спільного фотопроекту Памели з українцем Сергієм Полуніним

Зокрема вона нещодавно написала листа Кім Кардашян, закликавши ту перестати носити хутро. На думку Памели, реаліті-зірка повинна це зробити, бо має "прекрасне серце" і своїм прикладом впливає на мільйони людей.

Нагадаємо, навесні про своє рішення відмовитися від хутра заявила перша леді Америки Меланія Трамп. І Памела за це пообіцяла подарувати їй російську еко-шубу.

Фото з Instagram Андерсон

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали