Вікіпедія розпатякала стать "секретного" малюка Кайлі Дженнер?

1 лютого 2018, 13:37

Попри те, що життя сімейства Кардашян-Дженнер уже багато років докладно освітлюється в реаліті-шоу, і його члени мають мало секретів від своїх фанів, вони вже кілька місяців зберігають інтригу: вагітна або ні20-річна Кайлі.

Та схоже, таємницю юної сестри Кім Кардашян взнала всюдисуща Вікіпедія. Сайт анонсував, що 25-го лютого в черговому випуску реаліті-шоу буде оголошено, що Дженнер при надії, а в наступному - що в неї буде донечка.

Звісно, відомо, що статті Вікіпедії може редагувати будь-то, і достовірність цієї інформації не 100-відсоткова. Короткий зміст обох цих випусків, 19-го та 20-го, вже видалено з сайту, пише The Daily Mail.

На свіжих фото Кайлі (праворуч) справді схожа на майбутню маму

Нагадаємо, батьківство приписують бойфренду Кайлі, реперу Тревісу Скотту. Останні місяці дівчина дуже мало з'являється на публіці, а позуючи разом із сестрами в білизні відомого бренду, вона майстерно прикривала зону живота.

Позуючи в спідньому, Кайлі прикривала живіт
Якщо вірити Вікіпедії, Дженнер скоро оголосить про вагітність донькою

Як дізналося видання People, Кайлі, котрій уже скоро народжувати, не хоче наймати няньку, бо переживає, що коло її донечки будуть чужі люди. Вона сподівається на допомогу матері та сестер.

Як відомо, Хлоя Кардашян уже офіційно підтвердила, що чекає на первістка.

Принтскрін з Вікіпедії, прінтскрін з сайту TMZ, фото з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали