"Довічна гарантія": Одеська Барбі розповіла про операцію зі збільшення грудей

4 квітня 2018, 10:15

Про те, що Валерія Лук’янова або так звана одеська Барбі свого часу збільшила груди, давно усім відомо.

Однак лише зараз дівчина наважилася розказати, що саме підштовхнуло її до цієї операції, та як вона почувається з імплантатами.

У своєму Facebook Лера розхвалила хірурга, який збільшив її груди, та поділилася враженнями.

"А ваше внутрішнє самовідчуття збігається з тим, що ви кожен день бачите в дзеркалі? Сьогодні я можу з упевненістю відповісти, що так - я повністю задоволена своїм зовнішнім виглядом, а ось раніше… Саме тоді я усвідомила, що якщо тобі некомфортно в своєму власному тілі - потрібно діяти, і, прийнявши кардинальне і, напевно, найправильніше на той момент рішення, я зважилася на маммопластику", - зізналася Барбі.

Колись маленькі груди не давали Валерії спокою, зате тепер її форми бентежать соцмережі

"Я пройшла ретельну підготовку до операції, здала всі необхідні аналізи і саме тоді раз і назавжди кинула палити", - зауважила вона і наголосила, що їй дуже пощастило з пластичним хірургом.

Заради великих грудей Лера кинула палити

"До моменту операції у мене не було ані краплі сумніву, що щось може піти не так, і я не помилилася. Мені встановили круглі імплантати фірми Mentor з високим профілем і з довічною гарантією, і за весь цей час у мене не виникло ні найменшого дискомфорту або проблем з грудьми", - запевнила Лук’янова.

Результатом Барбі дуже задоволена, тому й вихваляється ним у мережі

"Найскладніше було почекати рік після операції, протягом якого формується остаточний результат. До того ж, довелося на місяць забути про тренування, засмагу і відвідування сауни, але результат того вартий", - підсумувала Лера.

До речі, не лише груди Лери вражають. Колись британські ЗМІ писали про її накачаний прес

Нагадаємо, якось Валерія показувала себе ще до дієти та активного спортивного навантаження. А півроку тому вона епатувала мережу своїм фіолетовим та бірюзовим волоссям.

Фото з соцмереж

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали