Одеська Барбі: Порівняння з лялькою принижує мою гідність

16 червня 2015, 15:08

Протягом останнього року про Валерію Лук’янову з Одеси більше пишуть західні ЗМІ, аніж українські. "The Daily Mail", "UsWeekly", ‘Cosmopolitan" та інші видання стежать за кар’єрою Валерії.

Зацікавленість, звісно ж, обумовлена схожістю дівчини з лялькою Барбі. Утім, сама вона заявляє, що таке порівняння її принижує.

"Мені не подобається, коли люди намагаються когось копіювати. Тому я не люблю, коли кажуть, що я хочу бути схожою на ляльку, це принижує мою гідність", - сказала одеситка в інтерв’ю "Cosmopolitan".

Однак Валерія зауважила, що вона вже звикла до ототожнення з лялькою, адже це частина її "естетичного зображення". Хоча подібне порівняння їй все одно не до душі.


Валерія вважає, що порівняння з лялькою її принижує

Аби досягти такого вигляду, Лук’янова витрачає годину на зачіску, потім ще годину на макіяж і щодня 5-6 годин проводить у тренажерній залі.

"Для мене це нормально, так само, як для інших людей почистити зуби і прийняти душ. Мені просто необхідно займатися важкою атлетикою. Це частина мене. Це мій спосіб життя. Моє тіло дякує мені за постійний розвиток та зміцнення", - зазначила Барбі.

5-6 годин у тренажерці щодня - секрет стрункості від дівчини-Барбі

І хоча раніше Валерія казала, що прагне до харчування лише повітрям та світлом, в інтерв’ю виданню вона зізналася, що дотримується сироїдіння.

"Мені дуже подобаються всі види овочів і особливо броколі. Також я дуже люблю горіхи, але багато їх не їм, бо вони дуже калорійні. З фруктів я віддаю перевагу грейпфрутам та яблукам. Вже багато років я їм лише сирі свіжі продукти", - поділилася Барбі.

Також вона взагалі не їсть солодкого, бо, каже, навіть від одного морозива гладшає.

Валерія їсть лише сире і переважно рослинне

Нещодавно Валерія зізналася, що її фото редагують у фотошопі. Однак вона запевнила, що у свої 29 років не користується ботоксом.

"Я проти цього. Я думаю, що якщо ми можемо зберегти свою шкіру, ми маємо це робити. Мене не хвилює старіння, тому що найголовніше – це наші думки. Те, як ми почуваємось", - сказала дівчина.

Ні - ботоксу, так - фотошопу та пластичній хірургії

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів