Пампушка Холлідей знялася гола та заявила: Моє здоров'я - не ваша справа

2 липня 2018, 14:07

Американська модель плюс-сайз Тесс Холлідей оголилася для глянцю та чесно розповіла, яка частина її тіла подобається їй найменше.

А ще пампушка пояснила, чому покинула звітувати перед людьми про те, що, попри зайві кіло, вона - цілком здорова молода жінка.

32-річна Тесс поговорила про це з журналом Self.

Тесс Холлідей показала свої форми у глянці

Зі слів Холлідей, її засмучує те, як багато людей зважають на уявлення інших щодо того, як вони мусять виглядати. Тоді ж як насправді кожному має бути "наср*ти" на думку оточуючих у цьому питанні.

"Спочатку я весь час говорила: "Я здорова, у мене все добре з холестерином, у мене нема гіпертонії, нема діабету." Коли ти розказуєш людям, що ходиш до лікаря, розказуєш, що ти здорова, це закріплює принизливе ставлення до великих тіл і установку, що це наш обов'язок перед людьми - бути здоровими. Направді ж я вам нічогісінько не винна і не мушу доводити, здорова я або ні, бо це нікого не стосується", - заявила модель.

Холлідей більше ні перед ким не звітуватиме, і нічия думка про її зовнішність та здоров'я її не турбує

Як пригадала Тесс, коли вона була вагітна, "доброзичливці" писали їй просто страшні речі.

"Мене засипали коментарями на кшталт "Ти убиваєш свою дитину, бо ти така жирна" і "твоя дитина народиться спотворена", це огидно казати. І були люди, які казали, що я не доживу, щоби побачити, як моя дитина виросте, і це дурниця, бо, гадаю, кожен із нас може потрапити під машину і загинути", - зазначила Холлідей, мама двох здорових та красивих синів.

Кралечка плюс-сайз знялася голяка

Тесс вирішила, що більше не марнуватиме часу на те, щоби доводити щось тим, хто її все одно не зрозуміє.

Вона цілком задоволена своїм "гівняним, але прекрасним" життям і ні на що би його не проміняла. Ставши моделлю, Холлідей змінила на краще ставлення до власного тіла й отримала доступ до такого гарного одягу по своїй фігурі, про існування якого раніше навіть не знала.

"Мої руки - це та частина мого тіла, через яку я досі переживаю", - зізналася Тесс.

Але прогресом модель вважає те, що більше не відчуває потреби прикривати свої руки, і їй по цимбалах, що подумають про неї люди.

A post shared by SELF (@selfmagazine) on Jun 28, 2018 at 8:02am PDT

Нагадаємо, в Тесс є коханий чоловік, який пишається нею, милується її тілом і вимагає й від інших поваги до жінок.

Тесс і її хлопці

Фото і відео з Instagram Self та Холлідей

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали