"Квір-людина" Майлі Сайрус на природі показала голі циці крізь сітку. ФОТО

22 лютого 2019, 14:20

Американська співачка Майлі Сайрус ніколи не боялася оголюватися перед камерами і тепер, ставши заміжньою жінкою, теж не бачить підстав перестати це робити.

Голі груди під прозорою кофтинкою вона продемонструвала для журналу Vanity Fair.

 
Майлі Сайрус у відвертому вбранні поговорила про дуже особисте

Як зізналася Майлі, її самовідчуття після одруження з Ліамом Хемсвортом змінилося "на нуль відсотків". І вона продовжує вважати себе людиною-квір, тобто не гетеросексуальною, і чия гендерна ідентичність не співпадає з біологічною статтю.

"Причина, з якої люди одружуються, інколи може бути старомодною, але я вважаю, що ми одружилися не зі старомодної причини - насправді мені здається, що це така собі Нова Ера. Ми даємо нове визначення, якщо бути нахрін чесними, тому, що для когось - перебування квір-людини, такої, як я, у стосунках гетеросексуальних", - поділилася співачка.

 
Співачка вийшла заміж за чоловіка, але лишилася квір-людиною

"Те, що я - квір-людина, є значною частиною моєї гордості та моєї індивідуальності. Я проповідую ось що: люди закохуються в людей, не у гендер, не у зовнішність, не у щось інше. Те, що кохаю я, існує на майже духовному рівні. Це не має відношення до сексуальності. Стосунки та партнерство в новій генерації - не думаю, що вони мають багато спільного з сексуальністю чи гендером. Насправді секс - це невелика частка, а гендер - дуже мала, майже незначуща частка стосунків", - наголосила Майлі.

 
Закохуються не в чоловіка і не в жінку, а в людину, вважає Майлі
 
 
 
 

Нагадаємо, якось Сайрус пояснювала, що вона - людина мінливої статі, рівною мірою і чоловік, і жінка. Вона крутила романи і з хлопцями, і з дівчатами, але зрештою вийшла заміж за своє давнє кохання, зірку "Голодних ігор".

Фото з Instagram Сайрус та Vanity Fair

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали