Женя Тимошенко розповіла про мамині ночі

19 жовтня 2007, 17:55

Життя дітей відомих людей не завжди буває солодким. Особливо якщо йдеться про дітей політиків. От і Євгенії Тимошенко доводилося перейматися через свою матір, лідерку БЮТ.

У шкільні роки Женя не раз плакала через своїх батьків. Адже саме вони відіслали її навчатися закордон, до лондонської школи.

Колись Женю "відірвали" від мами, але згодом їй сподобалося

Тим не менш, зараз дружина рок-співака Шона Карра зізнається, що зі своєю дитиною вчинила б так само: на освіту – за кордон.


До речі, для Юлії Володимирівни донька теж іноді ставала причиною неспокою, доводилося часом ночами не спати через Женю.

"Мама намагалася вдягати мене за останньою модою. Шила сама. І коли встигала це робити?" – досі дивується донька лідерки БЮТ.

В дитинстві Жені її мама Юлія Тимошенко сама обшивала свою доньку

"Про те, що мені потрібен наряд на свято у дитячому садку, мама дізнавалася в останній момент. І виходило, що їй цей одяг доводилося шити вночі", - розповідає дівчина.

Наразі ж все, звісно, значно простіше. Донька виросла, і Юлії Тимошенко більше не треба псувати зір уночі над святковими нарядами для Жені.

Тепер леді Ю непотрібно не спати вночі, а Євгенія зізналася, що любить ринки

Тепер Євгенія може купити вбрання якогось з улюблених італійських брендів у бутіку чи замовити персональне пошиття. До речі, ринків, як виявилося Женя Тимошенко теж не цурається. Щоправда, купує вона там не одяг

"Так, я люблю ходити на ринок. Там по суботах я купую свіжі овочі. Інколи ми ходимо з Шоном разом", - зізналася наостанок донька леді Ю.

За матеріалами програми "Аналіз крові" та журналу "Публічні люди"

Фото з книги "Юля - Юлечка" тітки Юлії Тимошенко Антоніни Ульяхіної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів