Заради Сердючки перегородили Ейфелеву вежу

9 жовтня 2007, 11:17

Є дві новини. Одна гарна, інша – не дуже. Перша: українська зірка Вєрка Сердючка добралася вже й до Андори. Друга – Україна не зможе автоматично потрапити до фіналу пісенного "Євробачення-2008".

Але спершу про гарні новини. Минулої суботи Андрій Данилко повернувся з Парижа, де відзначав свій 34-ий день народження.


Днями Сердючка повернулася з Парижа, зав'язавши кілька зіркових знайомств

Це була вже друга за останній місяць поїздка Сердючки у столицю Франції. У рамках попередньої Вєрка з мамою взяли участь у записі найпопулярніших французьких шоу.

А також українській Попелюшці та екс-провідниці пощастило зіштовхнутися лоб до лоба з такими зірками, як Ванесса Параді, Енріке Іглесіас, Наталі Імбрулья та Девід Гетта.

Свій день народження Данилко відсвяткував у ресторані Депардьє

Крім того, як любителька прекрасного Вєрка Сердючка піднялася на Ейфелеву вежу і пообідала з зоряним другом президента Віктора Ющенка Жераром Депардьє.

До речі, під час візиту Вєрки на Ейфелеву вежу спеціально для неї на пару годин було перекрито один з рівнів гігантської конструкції Гюстава Ейфеля.

Сердючка з мамою, як сумлінні туристи, об'їздили весь Париж і випили рюмку чаю за Україну

У цілому, у рамках зйомок фільму про Сердючку в Парижі, зірка з мамою відвідали багато паризьких визначних пам'яток: Сакре-Кьор, Собор Паризької Богоматері, кабаре "Мулен Руж", Лувр.

Під Сакре-Кьором на Монмартрі Вєрка знайшла товариша по таланту, щоправда менш говіркого - міма

Багато цікавих моментів подорожі комічної парочки були відзняті на камеру мобільного телефону. А Данилко навіть вирішив змонтувати з них свій новий кліп на пісню "Eurovision Queen" з нового євроальбому.

Вєрка в Парижі непоміченою не лишилася. У французькій столиці персонажа з зіркою на голові називають просто Вєрка, оскільки вимовити "Сердючка" – для французів важко.

Відомо також, що новий альбом Сердючки "Dancing Europe", крім Франції (включаючи заморські території), успішно купують в Андоррі, Монако, Італії, Іспанії, Португалії, Бельгії і Нідерландах.

І, до слова, усі ці країни найближчим часом Андрій Данилко збирається відвідати з концертами. Наразі вже планується графік європейського турне.

Що ж стосується другої звістки, сумної, то, незважаючи на друге місце Сердючки на "Євробаченні-2007", Україна не зможе автоматично потрапити до фіналу цього конкурсу наступного року.

"Ех, мамо! Оце пєла я, пєла, а у фінал Євробачення-2008 нас так автоматично і не пустять"

Так, на 50-й щорічній зустрічі в італійській Вероні Телевізійний комітет EBU прийняв пропозицію оргкомітету "Євробачення" про зміну формату проведення конкурсу.

В результаті - привілей автоматичного потрапляння до фіналу залишився за Німеччиною, Іспанією та Францією як країнами-засновниками конкурсу і Сербією як країною-переможницею-2007.

За матеріалами Mamamusic і www.eurovision.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів