Екс-учасник "ОЕ" Гудімов заспіває з "Бумбоксом" і обладнає дитяче відділення лікарні

5 жовтня 2007, 20:06

У групи "Гуд:мов" – кілька новин. По-перше, йдеться про новий сингл. По-друге, соліст гурту нарешті оголосив результати проведеної раніше благодійної акції. І по-третє, "Гуд:мов" віднині іде на контакт із хіп-хопом. Але про все по порядку.

Днями відбулася прем’єра відео на пісню "Арізона" Гудімова. Це новий осінній сингл з останнього альбому групи "Монопол:я". Кліп знову знімали в екстремальних умовах при зливі, штормі, температурі води +6 та поривчастому вітрі.

Свій пустельний "арізонський" сум Гудімов у прямому сенсі втопив у крижаному Чорному морі, занурившись у нього з головою

Режисер Віктор Скуратовський відзняв кліп без пауз і підготовки за 4 години у Феодосії, в Криму. Музиканти лише час від часу відігрівалися чаєм з пластикового посуду, який можна було знайти лише за півкілометра від феодосійського пляжу.


Романтичності новій роботі додали надміру активні чайки, що їх учасники гурту підгодовували хлібом

А вже на листопад заплановані зйомки наступного відео на пісню "Баста". До речі, цього разу Павло Гудімов обиратиме собі кліпмейкера за результатами конкурсу молодих режисерів. Старт конкурсу буде офіційно оголошено наступного тижня.

Тим часом, 16 жовтня розпочинається всеукраїнський тур групи "Гуд:мов". Однак, що найцікавіше, у турне Павло відправиться не лише зі своєю командою. Цього разу колишній учасник "Океану Ельзи" заспіває на одній сцені з популярним молодіжним гуртом "Бумбокс".

Хіп-хоп "Бумбокса" тепер лунатиме з однієї з Гудімовим сцени

Так, гурти Гудімова та Андрія Хливнюка, соліста "Бумбоксу", завітають у сім найбільших міст України. Хлопці обіцяють одне: з 16 по 26 жовтня - щоразу по дві години живого звуку та неймовірного драйву.

Окрім того, на ряду з естрадною діяльністю екс-колега Святослава Вакарчука продовжує свої соціальні ініціативи. І 11-го жовтня підбиває підсумки благодійна акція Павла Гудімова "Серце, не спи".

Лідер гурту передасть дитячому відділенню хірургії молодшого віку інституту імені Амосова унікальне обладнання, закуплене на зібрані акцією 72 000 гривень.

Як поділився Павло, в акції "Серце, не спи" взяли участь понад 100 000 людей, які хотіли б допомогти хворим на серце дітям. Для цього варто було просто відправити смс вартістю в 1 гривню.

За матеріалами прес-служби Павла Гудімова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів