Мама Аліни Гросу в суді домагатиметься її перемоги?

24 вересня 2007, 19:15

На конкурсах без шкандалю - нікуди. Навіть на дитячих. Так, після оголошення результатів останнього українського відбіркового туру на дитяче "Євробачення" розпалився конфлікт – між переможницею та її знаменитою суперницею.

Тож виграла конкурс у ялтинському "Артеці" 11-річна миколаївська дівчинка Ілона Галицька. Саме вона поїде представляти Україну у Роттердам. Це шоу пройде вже 2 грудня в Голландії.

Ілонка підкорила телеглядачів, які голосували під час прямого ефіру дитячого концерту, власною піснею "Урок гламуру".

"Ми не розраховували на перемогу, тому що в конкурсі брала участь зірка - Аліна Гросу, відома всій Україні. Проте нас підтримало наше місто, і Ілона отримала 8 тисяч голосів", - поділилася мама Ілони.


А от мама цієї самої зірки, Аліни Гросу, впевнена, що результат конкурсу – насправді несправедливий.

"Це несправедливо! За Аліну не могли проголосувати всього лише 3 тисячі людей. Її люблять, вона збирає стадіони. Ми маємо намір заперечувати це рішення в суді. У найближчі дні проведемо прес-конференцію з цього приводу", - заявила мама маленької зірки "Сегодня".

Катерина Ющенко з Софійкою, Христиною і Тарасиком приїхала в Артек повболівати за конкурсанток

Основною кандидаткою на перемогу у відбірковому турі дитячого Євробачення вважалася улюблениця Ірини Білик Аліна Гросу

Однак здобула перемогу 11-річна Ілона Галицька з власною піснею "Урок гламуру"

Дівчинка, до речі, вже вдруге пробує свої сили у відборі на Євробачення

І хоча на фото Аліна Гроссу радісно обіймає свою переможну суперницю, насправді все не так гладко. Мама Аліни заявила, що хоче оскаржувати у суді перемогу Ілони. Вона вірить, що перемогти мала саме її донька

Та й на фото Ілона та Аліна (яка нещодавно потай від батьків проколола собі пупок) стоять так близько, що не дуже то й зрозуміло, чий це переможний букет

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів