В Ялті відзначили фільм, в якому Ступка зіграв еротомана

11 вересня 2007, 13:07

У Криму в Масандрівському палаці 9 вересня роздали яблука метрам кінематографії. Так, на міжнародному кінофестивалі "Кіно-Ялта 2007" одеситка Кіра Муратова одержала "Золоте яблуко" за кращу режисерську роботу.

А ветеран сцени Ада Роговцева, хоч і застрягла в ліфті перед церемонією, встигла на вручення їй спецприза.


Одеситка Кіра Муратова тримала приз за кращу режисуру, за фільм "Два в одному", де Богдан Ступка зіграв старого еротомана

Отже, на урочистій церемонії закриття VII-го фестивалю продюсерського кіно фільм Муратової "Два в одному", хоч і не став першим, але відзначений був. Картина за участю Богдана Ступки, Ренати Літвінової та Наталії Бузько взяла "яблуко" за кращу режисерську роботу.

У той же час, кращою була визнана картина "Російська гра" російського режисера Павла Чухрая.

Зате український кінематограф зібрав свої "яблука" в інших номінаціях.

Українська акторка Ада Роговцева та російський актор Олександр Балуєв

Так, на ряду з Муратовою спеціальний приз журі "За відданість професії" було вручено Аді Роговцевій.

До речі, саме через інцидент із примою українською сцени церемонія вручення було трохи затримано. Як пише "Сегодня", акторка майже на півгодини застрягла в ліфті.

Ада Роговцева одержала спеціальне "Золоте яблуко"

Та й на сцені Роговцеву ледь-ледь вберегли від падіння. Коли акторка підвернула ногу, оступившись, президент фестивалю Ренат Давлетьяров встиг її підхопити під руку.

Балуєв отримав від Лариси Удовеченко "Яблуко" за участь в українській стрічці

Примітно, що російський актор Олександр Балуєв отримав своє "Золоте яблуко" "За краще виконання чоловічої ролі" саме в українському фільмі ("Інді"). Хоча сам Балуєв зізнався, що на церемонію потрапив випадково.

Анастасію Зюркалову відзначили за "Аврору"

Крім того, спеціальною згадкою журі відзначило зокрема акторку Анастасію Зюркалову. Настю було відзначено "За яскравий дебют, що вселяє надію" завдяки картині Оксани Байрак "Аврора, або Що снилося сплячій красуні".

"Золоте яблуко" кінофестивалю

Фото "Сегодня", фото з сайту www.murmanout.ru, фото SOTA Cinema Group

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів