Ступка, Скрипка та матюклива письменниця відкрили українське MTV

4 вересня 2007, 18:16

Однофамілець Богдана Ступки запустив українське "MTV". Так, нещодавно стартувала українська версія масштабного проекту.

А одним із облич "MTV Україна" стала молода українська письменниця, відома частим вживанням ненормативної лексики у своїх книжках.

Ефір першого в Україні міжнародного каналу в понеділок відкрився кліпом "ВВ" "Танці".


Скрипку першим запустили в українське "MTV"

"Це був один з перших кліпів, який відповідав нашому форматові... Я вважаю цю пісню і це відео вагомою подією для всіє музичної індустрії. Власне, чому ми й поставили цей кліп першим", - пояснив свій вибір гендиректор "MTV Україна", однофамілець відомого актора Євген Ступка.

"Богдан Сильвестрович каже, що ми з ним далекі родичі, але де ці родинні зв’язки перетинаються, – ми не знаємо", - додав він в інтерв‘ю "УНІАНу".

На каналі вже засвітилися "Океан Ельзи", "Естетік Ед’юкейшн", Lама, Гайтана та Потап. У цілому, як зізнався Ступка, на "MTV Україна" можна буде побачити і почути досить різнопланову музику.

Гендиректор "MTV Україна" Євген Ступка

"Специфіка дуже проста – ми хочемо показати все, що є – це і рок, і поп, і альтернативу", - пояснив він. Тож і для рокерів, і для любителів Rn’B буде свій час.

Єдине "але", на якому наголосив гендиректор каналу, це те, що музика буде фільтруватися. Тож є сподівання, що на "MTV Україна" будуть не лише "співаючі трусики". Так якось охарактеризував українську поп-музику соліст "Естетік Ед’юкейшн" Луї Франк.

"Ми публічно заявляємо про те, що візьмемо в ефір будь-який гарний кліп без грошей, і я сподіваюся, що це дасть можливість багатьом почати знімати якісні кліпи", - сказав Євген.

Також Ступка зізнався, що не вважає музичний канал "М1" своїм конкурентом. Каже, формат зовсім інший.

"Ми хочемо, щоб наш глядач думав, а не просто дивився картинки під музику", - відзначив він.

Ірена Карпа "MTV Україна" тепер веде новини

Думати, з-поміж інших, глядачеві допомагатиме епатажна молода письменниця і журналістка Ірена Карпа. Вона, за словами Ступки, ідеально підійшла на роль ведучої "MTV News". До речі, ефір каналу обіцяють підтримувати в україномовному режимі, по максимуму.

А от в політику втягувати свого глядача канал не буде. "Ми абсолютно аполітичний канал, до політики жодного відношення не маємо і не будемо крутити політичну рекламу", - запевнив гендиректор "MTV" в Україні.

Фото "УНІАН", з сайту http://karpa.name/ та фото Олександра Шевцова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів