Данилко став французькою сенсацією і сів на дієту

30 серпня 2007, 12:02

Вєрка Сердючка продовжує зірковий хід Європою. Після фінських Гельсінків коло Сердючкіних ніг у білих колготках опинилася романтична Франція.

Андрій Данилко зі своїм скандальним "Dancing", або інакше "Lasha Tumbai" потрапив у топ-10 французького хіт-параду.


Цей факт став дійсно подією, оскільки вперше з 1990 року нефранцузький учасник "Євробачення" потрапив у Топ-10 пісень Франції. Тоді в десятку лідерів на 9-му місці засвітився легендарний Тото Кутуньо, переможець "Євробачення 1990".

Данилко пішов далі і переплюнув знаменитого італійця. Наша Вєрка дебютувала в офіційному хіт-параді синглів Франції на 6-му місці.

При цьому, за даними Syndicat National de L'еdіtіоn Phonographique, українська "звізда" посіла найвище місце серед дебютантів тижня. А посприяла успіху Сердючки серед французів активна підтримка радіостанції NRJ.

Між іншим, як відомо, в середині літа Данилко підписав два контракти з французьким підрозділом Universal та німецьким Warner.

Так, ці великі шоубіз-компанії планують видання альбому Сердючки для європейських країн. Його просування вони також беруть на себе.

Для того, аби Сердючка стала європейцям ближчою, її пісні перекладуть англійською та німецькою. Музику також адаптують для Європи.

Можливо, цей новий альбом будуть продавати і в Україні та Росії. А складається він як з нових, так і зі старих пісень Вєрки.

Поки що ж, Андрій Данилко веде активну боротьбу з зайвою вагою. За допомогою дієти він намагається скинути зайві кілограми, що їх він набрав за останні місяці.

За матеріалами "Дела"

Фото компанії "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів