Онопка страждає від ненависті українців

10 серпня 2007, 17:40

Одна з найвідоміших і найбільш прогресивних моделей сучасності українка Сніжана Онопка цвіте і пахне. Її популярність на рівні, гонорари також. Але от народної слави і любові дівчині таки бракує.

Причому, за її словами, не за кордоном, де вона працює з такими марками, як Louis Vuitton, Dolce&Gabbana, Lanvin, Calvin Klein, Gucci, Yves Laurent, Prada. Бракує Сніжані тепла на батьківщині, в Україні.

"Я багато міркувала про ставлення до мене в Україні. Якщо чесно, то таке відчуття, ніби багато хто мене ненавидить. Шокує все те, що я чую, бачу, читаю про себе..," - зізналася модель в журналі красивого життя "VIP".

Можливо, так занепокоїло Сніжану те, що нещодавно в інтернеті виплили фотографії досить відвертого характеру з років її юності.


"Неприємно, що в Україні настільки не люблять своїх героїв. Це виявляється повсюдно. У моєї мами беруть інтерв'ю у телепередачі, а потім вирізають. Моє дитинство на форумах називають неблагополучним, а життя скаліченим", - скаржиться найперша дівка на виданні в Україні.

Хоча при цьому Онопка, за її словами, усвідомлює, що така, можливо, має бути ціна її успіху. Ну що ж, популярність - медаль з двома сторонами.

З однієї - мільйон доларів на рік, годинник Breguet на руці, телефон Vertu Boucheron за 130 тисяч у сумочці та шикарне Bentley GT Continental limited edition, на якому панянка їздить Києвом.

А з іншої - скандальні фото голої Онопки в інтернеті та ЗМІ.

Між іншим, Сніжана, за її зізнанням, наразі хоче замінити своє авто на Porshe Cayenne.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів