У екс-чоловіка Білик з'явилася вагітна жінка

23 липня 2007, 16:19

Екс-чоловік Ірини Білик продюсер Юрій Нікітін і ще п‘ять панянок "сделали это".

Приблизно так, а точніше "Мы сделали это", називається пісня, кліп на яку відзняв новий проект шоумена.


Гьорлз-бенд під назвою "А.Р.М.І.Я." з п‘ятьох ультраактивних дам, які і стрибають, і співають, виділився одразу. З часу підбору першої учасниці до п'ятої пройшов цілий рік, і до моменту зйомок дебютного кліпу одна з дівчат встигла завагітніти.

Причому якщо хтось з артистів намагається прикрити свій животик, солістка "Армії", напроти, виставляє його напоказ. А репетиції та зйомки дівчина не те що не пропускає, вона навпаки поводиться ще й активніше за своїх невагітних партнерок.

"У мене стільки енергії, що я рознесу вщент усі меблі і перелякаю всіх сусідів, якщо буду сидіти вдома! Тому репетиція і зйомки – мій порятунок", - заявляє вагітна Юля.

Кажуть, інші учасниці проекту та сам Нікітін увесь час намагаються вгамувати вагітну артистку, але все дарма – вона продовжує стрибати вище за всіх і сідати на шпагат.

Тим не менш продюсер намагається приглядати за своєю підлеглою. Якщо підвозить дівчат на своєму BMW, то вагітну Юлю садить на переднє сидіння і особисто пристібає їй паски безпеки.

Алан Бадоєв, який став режисером першого кліпу "Армії", також вагітну даму намагався не обтяжувати зайвими фізичними навантаженнями. Проте, судячи з кадрів, зроблених під час зйомок кліпу, дівчина була не проти понапружуватись.

Фото надані компанією Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів