Заступник Черновецького покатався на тролейбусі

19 червня 2007, 11:25

Кажуть, як тиждень почнеться, таким він і буде. Цікаво, яким буде тиждень для заступника київського мера Віталія Журавського, якщо почався він з поїздки у тролейбусі, транспорті для посадовця незвичному.

Зважаючи на те, що зазвичай заступник Черновецького їздить на роботу на авто, тролейбус для нього – просто таки екзотика.

Але у Журавському раптом прокинулася цікавість до життя простих смертних. Тому заступник мера вирішив ризикнути здоров‘ям і доїхати з дому, з вулиці Панаса Мирного, на роботу, на Хрещатик на рогатому.


Журавський ризикнув здоров‘ям і покатався на тролейбусі

Тим, хто вранці у понеділок опинився в одному тролейбусі 14-го маршруту близько 8.20 явилася оку незвична картина. Журавський, як повідомила прес-служба КМДА, активно спілкувався з пасажирами, "всі вони жалілися" з приводу громадського транспорту.

Вражений, напевне ж, до глибини душі такою разовою поїздкою, заступник Черновецького вирішив, що треба збільшити кількість тролейбусів на печерських маршрутах…

Поїздка на тролейбусі для звичного до авто Журавського - дивина

"А от про доцільність великої кількості маршруток треба добре подумати, адже вони, по-перше, забруднюють повітря, по-друге, часто є причиною аварій і заторів", - зауважив він.

Окрім того, як стало відомо, найбільшою незручністю для Журавського стала "погана система кондиціонування та мала кількість машин на маршруті, через що "людей набивається, мов оселедців в банці".

Та їхати з "оселедцями" заступнику мера довелося не так вже й довго. На Палаці Спорту він зробив пересадку і до Хрещатика доїхав вже на маршрутці.

Журавський планує ще покататися на громадському транспорті

"Насправді, я знаю, що дійти пішки від мого дому до роботи можна за 45 хв. Це якщо не поспішати. Доїхати на тролейбусі чи маршрутці – той самий час. Здоровіше і вигідніше ходити пішки", - постановив Журавський.

Але, вочевидь, така дивина як громадський транспорт заступнику столичного мера прийшлася до смаку. Тому наступного тижня він пообіцяв покататися ще на якомусь з маршрутів.

Всі фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів