Рома-Дмитро Лаленков стане чортом

12 червня 2007, 16:17

Славнозвісні Рома і Леся, які вічно викидають якісь коники у однойменному серіалі, взялися допомагати закоханим.

Днями на ICTV стартувало нове реаліті-шоу "Шлюбні ігри, або Номер для молодят". В ньому Дмитро Лаленков та Ірма Вітовська виконають ролі ведучих, причому різнополюсових.


До того ж Вітовська і Лаленков увесь час лишатимуться в образі. У програмі вони зображують пару, яка все ніяк не зважиться одружитися.

А суть шоу полягає у тому, що протягом місяця п'ять пар молодят, які тільки в травні одружилися, будуть перевіряти свої почуття. Події відбуватимуться у Туреччині, де закохані проходитимуть всілякі іспити.

Весь час телеглядачі голосуватимуть за пару, яка їм подобається. А щотижня з проекту буде вибувати сім‘я. Так, за 30 днів залишиться лише одна парочка. От вона і одержить головний приз у 100 тисяч гривень.

В гості до Вітовської і Лаленкова прийшли Борисюк з Сумською. Фото "Сегодня"

"Лаленков зіграє роль такого злого чортика, який у Туреччині заважає молодятам. Навіть за сюжетом серіалу він всіляко проти шлюбу. А я залишуся в Києві і буду звідси підтримувати наших учасників", - розповіла Ірма Вітовська в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Фото "Комсомольської правди в Україні"

А крім самих ведучих шоу та його учасників, у кожній програмі з‘являтимуться гості, вітчизняні знаменитості. Відкрили сезон акторка Ольга Сумська, яка днями отримала зірку за "світськість", з чоловіком Віталієм Борисюком.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів