За "Міс Україну-Всесвіт-2007" довелося доплачувати

4 травня 2007, 11:05

Переможниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт-2007" спакувала валізи і виїхала з країни. Харків‘янка Людмила Бікмулліна, на яку нещодавно вдягала корону "Міс" президент "Міс Україна-Всесвіт-2007" Олександра Ніколаєнко у четвер вилетіла до Мексики.

Там, українка спробує потягатися красою і достоїнствами з сотнею іноземних красунь перед фіналом "Міс Всесвіт-2007".

Для того, щоб прикрити наготу, Бікмулліна взяла з собою на "Міс Всесвіт" три валізи речей


Невідомо, чи оцінять зовнішні дані 21-річної "міски" іноземні експерти, але готувалася дівчина до вильоту капітально. Чого варті лише три валізи одягу.

Між іншим, загальна вага багажу Бікмулліної перевищила максимально допустиму, тож за 60 кілограмів довелося доплачувати.

Весь цей одяг Людмила планує переносити до 28 травня, коли в Мехіко відбудеться фінал міжнародного конкурсу.

Зокрема, у валізах 21-річної харків'янки лежить і національне вбрання від Діани Дорожкіної

На ряду зі звичайним щоденним вбранням Бікмулліна, звісно, прихопила і конкурсні наряди. Зокрема, везе конкурсантка від України національний костюм пошиву майстерні Діани Дорожкіної.

Також запхано до валіз і вечірню сукню під назвою "Сара" з останньої колекції Сергія Єрмакова "Флеруж". Як виявилося, це плаття, призначене для фінального виходу Людмили, присвячене легендарній акторці Сарі Бернар.

На фінальний вихід "Міс Всесвіт-2007" Бікмулліна вдягне сукню, присвячену Сарі Бернар

Над "Сарою" попрацювали троє майстрів: конструктор, кравець і вишивальниця. "Сукню пошито з шовкового креп-сатину, покрито двоколірними шовковими мереживами "шантії" та розшито перламутровими пайєтками і декоровано шовковими стрічками з бантами", - пише "Сегодня".

Окрім того, для кожної зі своїх суперниць Бікмулліна приготувала по матрьошці у вигляді козака й козачки.

У якості сувеніру "міска" прихопила з собою дерев'яну українку з камінцями "Сваровскі" вартістю 1000 у.о.

А от національний сувенір від Бікмулліної обійшовся в 1000 умовних одиниць. Це статуетка ручної роботи - українка з голубом в руках. Вирізана з липового дерева, розписана темперою, аквареллю статуетка прикрашена каменями Swarowski.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів