Подкопаєва обскакала Скрипку

30 квітня 2007, 19:41

Минулої суботи нарешті відбувся фінал "Танців із зірками-2". Якщо коротко підвести підсумки проекту для двох фіналістів, то: Подкопаєва отримала масу задоволення і схудла на чотири кіло, а Скрипка заслужив ще більшу шану глядачів і навчився як не як, але танцювати.

Окрім того, після недільного завершального гала-концерту і оголошення остаточних результатів програми, стало відомо, що саме Лілія зможе поїхати з "Танців-2" додому на авто. Адже саме Подкопаєва перемогла у глядацькому голосуванні.

В результаті пара Скрипки отримала по одиничці і від журі, і від глядачів, а пара Подкопаєвої по двійці - і від тих, і від інших. Щоправда, цього разу організатори проекту вирішили не оголошувати кількість надісланих sms і голосів глядачів за обидві пари.


І тепер лишилося одне питання: чи таки поїде Лілія на виграному авто у дитячий будинок? Адже саме дитячому будинку олімпійська чемпіонка обіцяла подарувати машину у разі своєї перемоги.

Що ж до танців, якими порадували глядачів рокер і чемпіонка у фіналі, то діло було так... Лілія Подкопаєва від душі наліталася "під куполом" залу, в якому тривали зйомки "Танців із зірками-2".

Повторивши на біс повільний фокстрот, Ліля ще раз мала можливість піднятися над усіма. Надто вже їй сподобалися такі акробатичні трюки.

У той же час Олег Скрипка і Єлізавета Дружиніна вдруге причарували всіх румбою а ля Че Гевара. Саме цим образом ще під час другого ефіру музикант підкорив енну кількість дам і членів журі.

Потому і Подкопаєва з Костецьким, і Скрипка зі своєю партнеркою запропонували на розсуд судей по два нових танця. Ліля вирішила "позажигати" ча-ча-ча під хіт Вєрки Сердючки "Даже если вам немного за тридцать". Певно, таким тактичним ходом спортсменка хотіла підтримати Данилка, який активно готується до поїздки у Гельсінкі.

Окрім того, разом з Лфілією і її партнером на паркет вийшли "добрий фєй" Женя Кошевой, "мачуха Попелюшки-Подкопаєвої" Максим Неліпа та дві "дочки Неліпи" Ганна Пилипенко та Катерина Трішина.

Проте номер не пройшов. Суворий член журі Олена Корляденко, яка завжди любила поприсіпуватися до Подкопаєвої, сказала Лілі приблизно так: "Непристойно використовувати для танцю творчість народних улюбленців і таким чином заробляти собі бали".

Взагалі, Олег Скрипка протягом всього проекту свої позиції не здавав. Під час кожного номеру він, так би мовити, ніс національну марку - чи то було в музиці, чи в елементах костюмів.

Звісно, старався Олег у танго - в цьому йому не відмовиш.

Однак Лілія Подкопаєва цілеспрямовано весь час намагалася фронтмена "ВВ" то обскакати, то перелітати. Під час другого свого танцю Подкопаєва знову "падала" на Сергія Костецького і партнерів по танцю майже з неба.

І під звуки саундтреку до стрічки "Матриця" Лілія знов намішала акробатику з танцювальним мистецтвом.

Разом з тим Олег Скрипка теж від фантастичності не відмовлявся і додав танцю космізму.

А клітка, в якій у попередньому ефірі Скрипка був зачинений у якості злочинця, тепер перетворилася на палаючу ракету... яка таки віднесла Олега подалі від перемоги. Після того, як Скрипці і Подкопаєвій журі присудило 113 і 115 балів в цілому відповідно, пара Лілії і Сергія Костецького після глядацького голосування отримала більше голосів.

Маленький конфуз під час промови переможниці-Подкопаєвої не зіпсував вечір. "Під час проекту ходили чутки і якісь розмови про те, що Олег з Західної України, а я зі Східної..," - почала говорити Ліля, на що Олег з неприхованим подивом перепитав: "Хто з Західної України?! Я?!"

Однак на тому розбірки про те, хто з якої України і завершилися, дякуючи жартам ведучого проекту Юрію Горбунову. А Лілія Подкопаєва після україно-об'єднавчої промови отримала обіцяний автомобіль.

Лишилося дізнатися, чи таки віддасть спортсменка авто дитячому будинку, і хто з дитячогго будинку на тому авто буде їздити...

Фото "Сегодня" та з офіційного сайту проекту "Танці з зірками-2"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів