Скрипка до фіналу "Танців-2" готуватиметься на Майдані

27 квітня 2007, 13:05

Якщо Лілія Подкопаєва для півфіналу набиралася сил і наснаги біля рингу братів Кличків, Олег Скрипка до фіналу надихатиметься на мітингу опозиції "Через вибори до порозуміння". Принаймні, такий анонс "нашоукраїнці" зробили у п'ятницю.

Тож фанати "ВВ" можуть відірватися під музику улюбленців у суботу на Європейській площі.

"Не дивлячись на те, що концерт буде відбуватися за три години до прямого ефіру фіналу "Танців з зірками-2", Скрипка – претендент на перемогу у цьому шоу – вийде на Європейський майдан", - сказав перший заступник голови Центрвиборчкому "Нашої України" Ігор Жданов.


Славний козак Скрипка знаходить час на все - на гаївки у Пирогові, на концерти на мітингах і на репетиції.

І всюди, де б не був Олег, він знаходить час для тренувань. А його партнерка, Єлізавета Дружиніна, відповідно, завжди десь неподалік.

І навіть стопроцентна перевага у техніці пари Подкопаєва-Костецький Скрипку у клітку загнати не може.

Цікаво, але при цьому сама Ліля у власній перемозі в "Танцях з зірками-2" сумнівається. Тепер метою Ліліїї є вже не перемога, а просто задоволення від участі в проекті.

"Не те, щоб опустила руки. Просто вирішила, що головне - це, танцюючи, отримувати і дарувати задоволення", - сказала чеміпонка "Бліку".

Хто знає, можливо виступ на одній сцені з Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та В’ячеславом Кириленком надихнуть Скрипку на танцювальні звершення.

До речі, Віктор Ющенко, можливо, так само долучиться до мітингувального дійства.

Фото "Сегодня" та Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів