Шон Карр підірвав автомобіль

23 квітня 2007, 15:50

Минулої п‘ятниці чоловік Жені Тимошенко заманив журналістів у досить моторошну місцину. Все було сплановано заздалегідь. Команда гурту Шона Карра DVS запросила всіх бажаючих у так зване Турецьке містечко (Кадетський Гай) неподалік від аеропорта. Саме там рокери-байкери вирішили знімати кліп на свою нову пісню "Аварійна посадка".

Економія на декораціях до кліпу була чималенька. Адже все, що потрібно було, вже стояло по своїх місцях. Цвинтар автомобілів, купи промислового сміття, гул літаків... Такий собі урбаністичний пейзаж з елементами апокаліпсису.


До того ж холод і сильний крижаний вітер додавали сцені похмурої "пікантності". Щоправда, донька Юлії Тимошенко запевняє, що це все ягідки у порівнянні зі зйомками попереднього кліпу її чоловіка в аеропорті "Бориспіль".

Женя Тимошенко до екстриму на знімальному майданчику звикла

"У 18-градусний мороз вся апаратура почергово виходила з ладу! А перенести зйомки було неможливо, оскільки кліп знімали під початок гастрольного туру", - розповіла Женя Тимошенко в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні". Та й до того ж цього разу Євгенія вдяглася по погоді - чоботи, дублянка.

Карр виявився гостинним і все поривався пригостити всіх, хто зазирав до нього у фургончик-гримерку сигаретами чи віскі

А от Шон Карр, напевне, зігрівався в інакший спосіб. Принаймні у фургончик, в якому вони гримувалися, хлопці запрошували на частування цигарками та віскі.

Власне, самі DVS у кліпі грали роль далеко не першочергову. А кульмінацією кліпу з кількома паралельними сюжетними лініями мав стати вибух "Кадилаку". Ним мали завершитися пристрасні сварки двох закоханих, що сиділи там таки в автівці. Щоправда згоряння машини – лише спецефект.

Женя завжди присутня на концертах та зйомках Шона. І хоча спілкується пара переважно англійською, Шон, за словами Тимошенко, вже чимало розуміє українською

Такий задум виник у режисерів-братів Ігоря та Олександра Стеколенків, які вже знімали кліпи для "Океану Ельзи" та Олександра Пономарьова.

А саму відеороботу приурочено до виходу нового альбому DVS, запланованого на травень місяць.

Фото "Комсомольської правди в Україні" , фото Анни Андрієвської та фото з сайту www.tarasova-gora.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів