Україна прийматиме Євро-2012, а ТНМК випустили саундтрек чемпіонату

19 квітня 2007, 14:26

Середа видалися насиченою на події як політичного, так і культурного життя. Спорт теж не підкачав. Останніми тижнями українські чоловіки, та й усі українські вболівальники футболу ночей не спали в очікуванні звістки про те, хто ж таки прийматиме у себе чемпіонат Європи з футболу 2012.

А президент Федерації футболу України Григорій Суркіс у вівторок взагалі зізнався, що перед сном прийме на груди 100 грамів горілки, щоб легше заснути.


Та в середу ввечері до всіх футбольних фанатів України як не крути мав прийти здоровий і міцний сон. Адже стало відомо, що саме Україна на пару з Польщею виграли тендер на проведення Євро-2012.

Між іншим, гурт Танок на Майдані Конґо виявився найбільш оперативним і вже записав саундтрек до Євро–2012. Люблять хлопці футбол. Це футбольні фанати пам‘ятають ще з минулого року, коли з трибун лунав неофіційний гімн Збірної України з футболу "Viva Україно!".

А напередодні у Кардиффі висадився цілий україно-польський десант на підтримку наших у боротьбі за тендер. Завітали туди і президенти двох країн-переможниць Віктора Ющенко та Лєх Качинський. Олег Блохін, Андрій Шевченко і навіть Віталій Кличко, який прямого відношення до футболу й не має, виступили на засіданні Виконкому УЄФА.

І щойно президент УЄФА Мішель Платіні оголосив переможців, в залі засідання почався суцільний обмін обіймами. Прикладом, кремезний Кличко на радощах кинувся в обійми до Бубки. Та, власне, хто з ким поряд сидів, той з тим і святкував, як пише "Чемпіон".

Так, за п‘ять років українські Київ, Львів, Донецьк та Дніпропетровськ і польські Варшава, Познань, Гданськ та Вроцлав приймуть неймовірну кількість футбольних зірок і любителів футболу. У цій гонці українсько-польський дует обставив Італію, Хорватію й Угорщину.

Фото AFP та andartists.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів