Харків'янка-ельф з космічним поглядом зробила фурор в Парижі

16 квітня 2007, 16:13

Після того, як на конкурсі "Міс Україна-2007" перемогла дівчина з Ужгорода, мало чому лишається дивуватися. З тим, що Ліка Роман – дівчинка мила, погодитися можна, але слово краса, вжите стосовно неї, для когось прозвучить надто сміливо.

Варто, певно, зважати на те, що вирішальне слово було за гостею з Лондона, почесним членом журі, президентом конкурсу "Міс світу" Джулією Морлі. А зі столиці Великобританії, як відомо, до столиці моди, Парижу – лише через Ла Манш перемахнути. Саме там, у місті шикарних трендів і нових віянь зараз в моду входять жінки нового типу.

Саме такою новинкою для світу моди і подіумів сьогодні стала сімнадцятирічна харків‘янка Марія Тельна.


"Її великі очі нікого не залишили байдужими. У Європі про нашу дівчинку говорять, що вона - маленький ельф з космічним поглядом", - розповідає про Марію Яна Замеховська, керівник харківського агентства Nika-models.

До речі, саме Замеховська свого часу цей талант і підмітила – підібрала дівчину буквально з вулиці:

"Маша гуляла з бабусею. Як раптом до неї підійшла схвильована жінка і з ходу запропонувала дочці спробувати себе в модельному бізнесі", - розповідає в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" мати дівчинки-ельфа Олена Тельна.

Батьки, звісно на фото сесію свого чада не одразу згоду дали – хто зна, наскільки підступні люди з модельного бізнесу. Але на зйомки таки погодились.

"Ми зробили всього кілька кадрів і зрозуміли: Маша не тільки красива, незвичайна, але ще і дуже фотогенічна", - винесла вердикт Замеховська.

Так і почалася зоряна пригода української дівчинки. Вже після кількох зйомок для київських журналів школярка Маша полетіла в Париж на запрошення світового модельного агентства.

"Їй випав чудовий шанс у житті. Я вже дев'ять років у модельному бізнесі і не пригадаю випадку, щоб дівчина з вулиці за короткий період часу – всього лише за три місяці - змогла досягти таких висот", зізнається пані Яна.

"Вона вже виходила на подіум з першими моделями світу і увійшла в тридцятку найкращих! Більше того, у Парижі вже почалася мода на такі обличчя, як у Маші. Якщо все піде добре, то вона цілком зможе заробляти мільйони!" – додає вона. Проте наразі Марія заробляє небагато за паризькими мірками, як пише "Комсомольська правда в Україні", всього лише 80 євро на тиждень.

Фото з сайтів www.style.com, goldenfiddle.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів