У Віктора Пінчука з'явився конкурент-революціонер

11 квітня 2007, 18:12

Все частіше жителі музичних сфер намагаються брати участь не лише у своїй спеціалізованій діяльності. Хтось, як Анжеліка Рудницька, вишиває хрестиком і мріє про створення власних колекцій одягу. Хтось, як Святослав Вакарчук, переймається рівнем освіченості й "зачитаності" української молоді.

А от колишній "одногрупник" фронтмена "Океану Ельзи" Павло Гудімов вирішив скласти конкуренцію бізнесмену Віктору Пінчуку, чий "Пінчук-Арт-центр" вже певний час займається популяризацією сучасного мистецтва.

Як виявилося, вже у четвер одним арт-центром в Україні стане більше. Саме цього дня на Подолі відбудеться урочисте відкриття мистецького центра з егоцентричною назвою "Я Галерея". А одна з перших експозицій носитиме злегка тавтологічну назву "Краса красива".


Лідер гурту "Гуд:мов" стане конкурувати з Віктором Пінчуком? Принаймні він теж вирішив відкрити арт-центр

Річ у тім, що, як виявилося, Гудімов вже давно цікавиться українським сучасним мистецтвом. Він вже не перший рік займається кураторством арт-проектів і своїм прикладом закликає до симбіозу художнього та музичного світів:

"Створення арт-центру - моя давня мрія. Багато подорожую по світу, вивчаю сучасне мистецтво, аналізую, порівнюю і розумію, наскільки чуттєве та якісне українське мистецтво, і як мало відомі в Україні власні таланти та генії", - поділився Гудімов.

Колишні товариші по "Океану" Гудімов і Вакарчук стали пристрасними вболівальниками української культури

До того ж виконавець взяв на себе сміливість зробити прогнози і запевнив: "Я прогнозую, що через рік-півтора в українській арт-культурі все стрімко зміниться. Йде культурна революція-еволюція, і я з гордістю приймаю в ній участь".

А поки що відкриття центру лише готується. В галереї Гудімова будуть проводити виставки українських художників і фотографів. У той самий час матиме проект і свою родзинку: майстер-класи та семінари авторів, випуск книжкових арт-видань.

За матеріалами прес-служби Павла Гудімова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів