Тіна Кароль потрапила до списку, де вже є Ніколь Кідман та Майкл Дуглас

6 квітня 2007, 11:00

Тіна Кароль невдовзі махне на кілька днів за кордон. Вже 8 квітня, одразу після того, як вона трішки розговіється і відсвяткує Великдень, співачка вмоститься у крісельці літака і полетить у теплі краї.

Кароль попрямує в Туреччину, де проведе чотири дні. Ця "супер-супер" поїздка стала можливою завдяки тому, що дівчині було запропоновано стати послом доброї волі ООН в Україні. Щоправда, "Газета по-українськи" ще в лютому писала про те, що Тіна стала послом.


А "повісити" на Кароль вирішили гендерну політику та молодь, пише "Сегодня". Тіна ж від пропозиції не відмовилась. Наразі ведуча "Танців із зірками", певно, обдумує, як вирішуватиме соціальні проблеми.

Тож тепер, вочевидь, Тіна братиме участь у благодійних акціях, що входить у програми послів доброї волі. Також в Туреччині Кароль дізнається і про свої офіційні обов‘язки, у ході спеціального семінару.

Між іншим, Тіна не перша українка, яка отримала таке почесне звання. Серед інших його мають і олімпійська зірка Лілія Подкопаєва, і Святослав Вакарчук, і тенісист Андрій Медведєв.

А серед світових знаменистостей, послами доброї волі вже стали Лучано Паваротті, актор Майкл Дуглас і красуня Ніколь Кідман.

Фото з офіційного сайту Тіни Кароль, з сайту проекту "Танці з зірками", з сайту "Люкс FM"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів