У Повалій забрали документи

28 березня 2007, 19:26

Таїсія Повалій нещодавно спробувала підкорити Америку. Однак під час закордонних гастролів зі співачкою трапилася неприємність.

Коли вона зі своїм чоловіком і продюсером Ігорем Ліхутою саме була у Сан-Франциско, з машини української поп-діви викрали сумку.

Як виявилося, в сумочці Тая тримала всі документи. Тож пропали і закордонні, й українські паспорти Повалій та Ліхути, водійське посвідчення продюсера і ще деякі папери, зв'язані з гастрольним туром співачки по Америці.


Звісно, гроші, що лежали в сумці, грабіжники теж прихопили.

У Штатах Повалій та Ліхута залишили без паспортів

Спершу українські гастролери, не могли повірити, що сумку вкрадено. Насправді Ліхута сподівався, що вона просто десь загубилася. Однак пошуки успіхами не увінчалися.

І хоча чоловік Повалій підтвердив, що його дружину обікрали, ані він, ані співачка коментарів не дають.

Тая в Америку приїхала з любов'ю, але взаємності не отримала. Натомість її пограбували

У Сан-Франциско закінчувався гастрольний тур Таїсії Повалій і Миколи Баскова по Канаді і США.

Проте, незважаючи на відсутність документів, наступного дня після пограбування Повалій виступала в Лос-Анджелесі. Саме там мали закінчитися спільні гастролі співачки та Миколи Баскова.

Друга і колегу Повалій теж нещодавно обікрали посеред білого дня

До речі, з Басковим напередодні гастролей теж трапилася подібна історія. Річ у тім, що в Москві серед білого дня на вулиці три чоловіки вирвали з рук його особистого водія портфель.

А у портфелі були і документи співака, і чимала сума - 50 000 євро, а також золоті каблучка та запонки. В результаті приголомшений нахабністю бандитів Басков подав заяву в міліцію, а потім полетів до Повалій у Торонто. Між іншим, портфель співака досі не знайшли.

Тож доведеться поки що Повалій та Ліхуті пожити з тимчасовими документами

А поки що Повалій та Ліхута перебилися з тимчасовими документи, які передало їм українське консульство в Сан-Франциско для виїзду з США.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів