Пономарьов вилетів, а Сніжана світилася. ВІДЕО

20 березня 2007, 10:00

"Танці з зірками-2" другий ефір вже позаду. Цікаво, але в учасників проекту можна з легкістю простежувати різноманітні тенденції. Прикладом, цього разу у родичів-знайомих трьох з наших "зірок" в суботу був день народження.

А ще троє чоловіків того вечора вийшли на паркет зі зброєю в руках: "квартальщик" Кошевой, партнер Білик в образі Джеймса Бонда та Че Гевара Скрипка.

Окрім того, на всіх глядачів чекав сюрприз. Справа в тому, що замість Григорія Чапкіса в журі на один вечір опинився Влад Яма. Щоправда Тіна Кароль-Мерлін Монро (цього разу) і Юра Горбунов запевнили, що з легендарним танцюристом все ок.


І - вже є перші жертви, перша людина, яка вилетіла. Нею, як не шкода фанатам і дружині Пономарьова, виявився саме Олександр.

А от відкриттям вечора стала пара Єгорової та Максима Булгакова. Від Сніжани такого танцю після першого досить слабкого виступу ніхто не очікував. Але помилятися ніколи не пізно.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

Тож, першим на паркет вийшов завжди веселий Кошевой. Лисий Женя розлабився і квікстеп не задався. Зате він запевнив, що дівчину кохає ту саму, з якою збирався одружитися.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

А от Ірина Білик нарешті виявила ознаки гнучкості і пришвидшила темп. Специфічна вийшла подруга Бонда. Та навіть Олена Коляденко, здається, оцінила. Проте, коли Олені надали слово, вона якось тяжко зітхнула. Звісно, адже у відеоврізках ефіру Білик заявила, що збирається набитися їй у подружки.

А ще одним відверто негарним моментом стала заява з вуст партнера Білик, що нібито Владислав Яма перед ефіром попросив у неї номер телефона, але вона відмовила хлопцеві. Білик, певно, сподівалася, що зал оцінить такий жарт. Але от Влад його не оцінив і заперечив вищесказане.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

Передусім, найбільшим відкриттям вечора стала румба у виконанні пари №6 Єгорова-Булгаков. Прологом до їх композиції виступила цитата з "Майстра і Маргарити" Михайла Булгакова.

Можливо, саме те, що партнер Сніжани виявився тезкою за прізвищем великого письменника, і додало якоїсь особливої сили танцюристам.

Адже постановка танцю, як і його виконання, приємно вразили і журі, і глядачів. А момент з перетворенням чорної сукні Сніжани на білосніжну за допомогою червоної величезної хустки - став кульмінативним.

Як запевнила Єгорова, кожна жінка здатна перетворитись з відьми на світло. От вона і світилася під кінець цієї румби.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

У той час як квікстеп у Кошевого вийшов не надто вдалим, Неліпа з партнеркою Анею порадували всіх - яскраво, танцювально, жваво.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

І дуже старався цього суботнього вечора Олександр Пономарьов. Він навіть присвятив свою румбу дружині-іменинниці, яка споглядала за ним із залу. Однак, як казали судді, танець має бути танцем. А у Сашка поки що з танцювальними рухами не дуже.

Тому, за результатами експертного та глядацького голосувань, саме Пономарьов був змушений покинути проект.

Власне, найголовніше він встиг зробити: станцював для сина і для коханої.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

Звісно, з Подкопаєвою проколів ніяких. "Умница красавица", вона була на висоті. А з-за куліс привітала з 30-річчям свого друга Андрія Кравчука, який теж був у залі.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

Ще одним приємним сюрпризом став танець Скрипки. В образі Че Гевари з гвинтівкою він все ж таки співав, що краще танцювати, аніж стріляти.

Така собі експресивна мирно-пропагандистська пісенька. Щоправда, стався невеличкий конфуз з шинйоном партнерки Олега - він злетів посеред румби.

Щоб переглянути ВІДЕОсюжет, клікайте на зображення

І, нарешті, Світлана Лобода. Оскільки цього вечора був день народження її мами, вона, певно, постаралася. Адже, на відміну від першого ефіру, на екс-"ВІА Гру" було приємно дивитися.

І - увага - на Світлані була незвична для її образу кількість одягу, що, в свою чергу, аж ніяк не було їй у мінус. Навіть навпаки.

Фото "Газети по-київськи", відеоматеріали з офіційного сайту проекту "Танці з зірками"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів