Вакарчук дав установку: "Все буде добре!"

5 березня 2007, 18:18

Днями до Польщі завітав український "Океан Ельзи". 28 лютого хлопці дали концерт у Варшаві, а днем раніше поспілкувалися з тамтешніми журналістами на прес-конференції. Під час зустрічі з пресою гурт намагвся встановити контакт з польським глядачем і слухачем.

Ці події передували прем'єрі нового кліпу "океанщиків", який пощастило побачити тим, хто цієї неділі не проспав випуск "Мелорами".

Тож, четвертого березня на екрани вийшла нова робота ОЕ на пісню із оптимістичною назвою-установкою "Все буде добре!"

"Океан Ельзи" під час варшавського концерту

"Назва не є випадковою. Саме зараз, на початку весни, ці слова стають особливо актуальними. Ми не дотримуємось якоїсь особливої концепції. Ми просто віримо в те, що все буде добре!" – пояснив соліст гурту.

Слова та музику композиції написав сам Вакарчук, а от над візуальним втіленням пісенних задумів у життя попрацювали відомий режисер Віктор Придувалов та оператор Юрій Барсук.

"У цьому відео я вирішив передати атмосферу справжніх репетицій музикантів, тому дія відбувається у момент створення пісні. Сподіваюсь, що мені вдалося донести ідею пісні до публіки. Я переконаний, що кожен повинен займатись своєю справою, тоді в нас неодмінно все вийде і, неодмінно, добре!" – передав своє бачення режисер, слова якого наводить прес-служба гурту.

До речі, зовсім нещодавно той самий Придувалов відзняв кліп на пісню "Вахтерам" для гурту "Бумбокс.

Отже, з понеділка "Все буде добре!" лунатиме вже в радіоефірі, а вихід нової платівки заплановано на кінець квітня.

Разом з тим, у другій половині травня стартує всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Океану Ельзи".

Фото з офіційного сайту "Океану Ельзи" та фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів