"Містер біцепс-2005" загнав Кравчука у ліжко

28 лютого 2007, 14:03

Трохи більше тижня тому у пресі з'явилася інформація про те, що український співак Андрій Кравчук постраждав від кулака "Містера біцепса-2005".

Невдовзі зниклий після інциденту Кравчук об'явився на гламурному гала-показі колекцій "весна-літо" ліній "прет-а-порте" та "от кутюр".


Фото "Комсомольської правди в Україні"

Окрім квітки у петлиці Кравчука вирізняли з натовпу темні окуляри та дві величенькі смужки пластиря на лівій вилиці. А на питання, що трапилося, співак відмахнувся.

"І не питайте, набряк тільки зійшов," – сказав він журналісту "Комсомольської правди в Україні". І додав, що мав щось на кшталт сварки з одним молодиком у нічному кубі. І хоча, за словами Андрія, таке з ним трапляється не вперше, на цей раз вийшло якось боляче.

Після цього співак знявся у кліпі з новою українською співаючою дівчинкою. Щоправда зовні він помітно видозмінився. Тепер на голові у Кравчука – "йожик".

Фото "Бліка"

А у вівторок стало відомо, що співак лежить вдома у гарячці. Як пише "Блік", його оточення каже, що симптоми схожі на ті, які бувають при струсі мозку. І нібито раніше Кравчук просто не зважав на тимчасові запаморочення і нудоту, які списував на недосипання.

Але вранці у нього стався серйозний напад. Невдовзі мама Кравчука, лікар за професією, вивезла Андрія з Києва, аби забезпечити синові повний спокій.

Фото "Бліка"

Цікаво, що дівчина, з якою Кравчук був у ресторані в день інциденту, виявилася першою віце-міс "Донбас 2004", а також "Міс глядацьких симпатій" на конкурсі "Міс Італія 2006".

До речі, коли журналісти спробували зв'язатися з донеччанкою Наталею, вона виявилась вдома у співака. Нібито довідавшись, що Андрієві погано, вона одразу прилетіла у Київ.

"Йому погано... Застудився. Грип..," –спробувала пояснити Наталія, слова якої передає "Блік".

Однак на питання, чи це, бува, не струс мозку, дівчина відповіла:

"Навіщо ви дзвоните? Якщо самі все знаєте!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів