"НеАнгели" тренуються для "Євробачення" з президентськими солдатами

27 лютого 2007, 15:29

У п‘ятницю чи то з нагоди дня захисника Вітчизни, чи то з нагоди дня народження президента солдатам парадного президентського підрозділу влаштували особливий шоу-концерт.

Певно, розчулившись, керівництво вирішило потішити своїх підопічних. А найкращою втіхою їм видалися дівчата з дуету "НеАнгели".


А ті, у свою, чергу проти зайвого піару напередодні відбору для поїздки у Гельсінки не заперечували.

До речі, дует військові зустрічали з президентськими почестями. Двадцятеро солдатів, вбраних у парадну форму, вишикувалися на плацу. І щойно "неАнгели" вийшли з автівки – поставленими голосами прокричали"Вітаємо!"

"Не заздрю я тим, хто піде на концерт. Ми тут без дівчат, а "НеАнгели" тільки зайвий раз нагадають нам про це. Але, з іншого боку, звичайно, подивитися хотілося б", - поділився думками один з рядових, слова якого наводить "Комсомольська правда в Україні".

Однак на концерт вояки з парадного підрозділу повалили валом. Приблизно двісті молодиків протягом сорока п‘яти хвилин буквально фанатіли від двох, як завжди, відверто одягутих дівчат.

І хоча "НеАнгели", як пише "Комсомольська правда в Україні", заявили журналістам, що намагалися бути якомога цнотливішими, поводилися вони на сцені у свій звичний спосіб.

Звісно, вже після завершення концертної програми солдатики намаглися поспілкуватися зі своїми гостями. Хлопці, бажаючи отримати автографи "НеАнгелів", створили натовп.

А наостанок дівчатам влаштували екскурсію казармами.

Всі фото з офіційного сайту "НеАнгелів"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів