Ганна Герман розповіла про своє перше кохання

22 лютого 2007, 12:19

"Регіоналка" Ганна Герман любить героїчні вчинки а-ля "грудьми на амбразуру" на захист усього прогресивного людства від нахабного депутата Калашнікова. Ще їй подобається "нести у маси" світлий і добрий образ її колишнього шефа Віктора Януковича.

Тепер Ганна Герман вирішила піти ще далі. Виявляється, її прізвище прогриміло ще у шістдесяті роки. Депутатка розповідає, що до школи, де вона вчилася, навіть викликали КДБ.

"Я дуже рано почала цікавитись політикою. На початку шістдесятих (я пішла до школи у 1967 році) почали повертатися із Сибіру політв'язні. Повернулася старша сестра батька з Воркути та її чоловік, двоюрідні брати і дядько моєї мами. Вони часто вечорами сиділи у нас у будинку, співали повстанські пісні і розмовляли про такі речі , про які тоді говорити було не можна," – розповіла Герман в інтерв'ю "Сегодня".


"Скінчилося тим, що мій нарис про сільського вчителя-патріота, надісланий мною у газету "Радянська освіта", викликав скандал. Приїхали до школи з обкому та райкому партії, з КДБ. Почалися розборки. Були неприємності. Мене захистила вчителька російської літератури. Вона була зі східної України..," – згадала радник прем'єра.

Першим коханням Герман був брат її батька. Фото Анни Андрієвської

Окрім того, Ганна Герман зізналася, що її чоловічий ідеал дуже схожий на її шефа – прем'єра, як пише "Сегодня".

"Чоловіки в моєму будинку – батько і його молодший брат – були сильні і небагатослівні. Але слово вони тримали завжди. Суворі, але добрі і справедливі, і всього добивалися самі. Це і є мій ідеал," – поділилася вона в інтерв'ю.

До речі, стати прес-секретарем Віктора Ющенка або Юлії Володимирівни Тимошенко Герман, як вона запевняє, не змогла б.

"Це нецікаво," – пояснила вона, додавши: "А взагалі, чудова робота, адреналіну – повно".

Ганна Герман любить сповнену адреналіну роботу. Фото Анни Андрієвської

Щодо справ душевних, то першим коханням радника Януковича був брат її батька. У нього вона закохалася ще в чотири роки і, за її словами, здається, ця закоханість так ніколи й не минула.

"Востаннє я закохалася сімнадцять років тому. Це виявилося надовго. З ним і живу..," – зізналася Герман.

А от особливих уподобань у галузі моди й стилю Ганна Герман не має.

Герман запевняє, що не відвідує салони краси. Фото Анни Андрієвської

"У мене немає цих захоплень, але я люблю "Марні". Купую або найвищу якість, або нічого," – сказала вона.

До речі, радник Януковича додала, що майже не користується косметикою. Та й салони краси пані Герман, за її словами, не відвідує.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів