Катерину Ющенко довели до сліз, а президенту підкладуть свиню

22 лютого 2007, 10:52

У вівторок президентська родина сходила у кінотеатр. Для перегляду вони обрали душевний сімейний фільм з хорошим перекладом і хепі-ендом , саме до смаку Віктора Андрійовича.

Переглядом дубльованого українською "Павутиння Шарлотти" вся сім'я Ющенків лишилася задоволена.

Однак, як виявилось, дружину президента в кіно довели до сліз, а самому Ющенку невдовзі додасться головного болю.


Адже малі Софійка і Христина вже замовили таткові мале домашнє порося.

"Вже. Попросили, сторгувалися, я вже пообіцяв. Софійка буде за нього відповідати", - розповів президент, слова якого передає "Газета по-киевски".

Отакого б нам поросятка! Правда, сину?

"Бажано, щоб воно було таким самим розумненьким, як і у фільмі", - поділилося побажаннями подружжя Ющенків в інтерв'ю "Сегодня".

"На дачі в Безрадичах є і гусаки, і лебеді, і качки, і дрохви, риба, собаки, та все що завгодно. Дочки весь тиждень збирають для них якісь залишки їжі, смакоту, усе це у вихідні везеться вихованцям, а там уже годують, спілкуються з ними, яйця збирають. Для дітей це дуже важливо – знати свою землю, мати контакт із тваринами", - пояснив батько родини.

Тож дивилися Ющенки фільм практично на самій гальорці, у третьому з кінця ряду. Разом з ними на перегляд стрічки потрапили Іван Васюник, радник президента Володимир Гришко з дружиною і двома дітьми, режисер Олесь Санін з сімейством та кінодистриб'ютор Богдан Батрух.

Тож фільм про маленьке порося, яке страшенно боїться потрапити на різдвяний стіл, зворушив усіх. А під час сцени, де павучиха Шарлотта помирає, Катерина Ющенко навіть розплакалась.

"Пам'ятаю, у четвертому класі я читала книжку "Павутиння Шарлотти". Тоді плакала і сьогодні от теж тихенько сльози втирала", - по секрету розповіла вона "Сегодня".

Взагалі то, того вечора разом із родиною Ющенків подивитися фільм міг хто завгодно. Єдине, що нагадувало про присутність у кінозалі першої особи держави – металошукач на вході до кінотеатру, натовп журналістів з камерами і купка охоронців.

Фото Михайла Марківа


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів