Екс-дружина Пономарьова заспівала. Від радості?

21 лютого 2007, 16:44

У той час як Олександр Пономарьов заклопотаний своїм новонародженим сином і молодою дружиною, його колишня жінка Олена Мозгова теж не сидить склавши руки.

Днями Олена, музичний продюсер Першого національного, відсвяткувала свій день народження і вирішила стати співачкою.


На своїх іменинах екс-дружина срібного голоса України заспівала дуетом з продюсером Дмитром Клімашенком.

А діло було так. У гості до Мозгової завітали Ірина Білик, Віталій Козловський і Євгенія Власова, але самої іменинниці видно не було.

Тут не розгубився Клімашенко і почав своє поздоровлення іменинниці з пісні. І вже тоді несподівано для всіх у шикарній сукні, вкритій камінцями Сваровскі, на сцені з'явилася сама Олена і доспівала пісню. Гості були шоковані.

Насправді, як виявилося, Дмитра й екс-дружину Пономарьова зараз пов'язує новий творчий проект. Але про це парочка оголосить незабаром офіційно.

"Мені дуже приємно працювати з Дмитриком. Я бачу, що наші погляди на творчість і роботу в шоу-бізнесі дуже близькі. Тому я з радістю прийняла його пропозицію заспівати дуетом нову пісню", - поділилася Мозгова, слова якої передає ІА "Скрін-Медіа".

Отак виглядала Мозгова десять років тому

"Зараз з Оленою у нас є один цікавий проект. Це буде професійний матеріал. Працювати з таким досвідченим продюсером завжди добре, тому що нас поєднує загальне бачення мети і бажання зробити це якнайкраще. А що стосується нашої спільної пісні – це був просто подарунок. Я думаю, Олені він сподобався", - додав Дмитро Клімашенко.

Фото надані ІА "Скрін-Медіа"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів