Вакарчуку стало страшно від того, як мало знають люди. ВІДЕО

19 лютого 2007, 16:02

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" серйозно перейнявся проблемою освіченості української нації. Справа в тому, що останнім часом співак не на жарт стурбований рівнем культури сучасної молоді в Україні.

ВІДЕО можна подивитися тут

Адже в умовах, коли на перший план виходить Інтернет, книга відступає на задній.


А відчуття байдужості до книги, низький рівень зацікавлення української молоді у читанні – на сьогодні є серйозною проблемою. Отже, і вислів "ми є тим, що читаємо" набуває надзвичайної актуальності.

Саме з такими думками Славко Вакарчук виступив у ролі ініціатора соціального проекту під назвою "Книга творить Людину".

"Ідея цього проекту - звернути увагу і молодих людей, і старшого покоління на Книгу. Книга, яка робить наше життя цікавішим, різноманітнішим і врешті-решт успішнішим", - пояснює Вакарчук.

"Інтелектуальний рівень нації прямо-пропорційний до щастя і добробуту цієї нації. Деколи мені стає просто страшно від того, як мало ми знаємо, а головне – хочемо знати. Любов до читання – перший крок, щоб змінити це", - переконаний він.

"Людина, яка мало знає, приречена на залежність. Неграмотна нація – залежна нація. Сподіваюся, ми разом зробимо так, щоб ці слова ніколи не говорили про Україну", - додає співак.

Також у рамках даного проекту заплановано зустрічі зі школярами та студентством, а ще придбання книг для дитячих будинків і шкіл України.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів