Україна першою в світі відсвяткувала День народження горілки

1 лютого 2007, 13:13

У середу в модному київському клубі "Вензель" відбулася оригінальна вечірка. Вперше в Україні та, як стверджують організатори, вперше у світі святкувався День народження горілки.

Так от, хлопчики-горобчики, дівчаточка-курчаточка... Горілка - то горілка

Перед початком концерту мала місце невелика прес-конференція. Михуїл, фронтмен гурту "Абздольц", розповів присутнім про історію свята. Зі слів співака, саме в цей день у далекому 1865 році російський науковець Дмитро Мендєлєєв винайшов пропорцію горілки - 40% спирту на 60% води.


Подавати горілку теж потрібно вміти

"Мендєлєєв якраз в ці дні дуже сильно бухав. Оскільки він був вчений, то пив він суміш спирту і води, в різних пропорціях. І от саме 31 січня він спробував змішати їх сорок до шістдесяти, і таким чином народилася водка!" - пояснив Михуїл.

Мендєлєєв був вчений, тому пив суміш спирту і води

На прес-конференції найбільше говорив колишній менеджер мережі ресторанів "Eric's Family" Ерік Айгнер, який презентувався як "представник гурту "Абздольц".

Ерік поділився рецептом боротьби з похміллям, якого навчила його бабуся. "Вранці візьміть суп або бульйон, додайте туди 50 грам горілки і випийте. Похмілля як рукою зніме! Ви спробуйте!" - запевнив він.

Мамо, я хочу бути алкоголіком...

Далі, в цілях обміну досвідом Ерік поділився з присутніми власною концепцією зв'язку між музикою і алкоголем.

"Музикантами стають ті, хто насправді з дитинства хотів стати алкоголіком. Розумієте, сказати "Мамо, я хочу бути алкоголіком" - це негарно. А от бажання стати музикантом батьками сприймається цілком позитивно!" - заявив музикант і ресторатор.

І Хусточка там був

Ой, які цікаві блакитні папірці!

Васіліса Фролова, ведуча М1 та Марко Маркович

Вже після прес-конференції розпочався концерт, на якому виступали по черзі гурти "Абздольц" та "Щастя".

Всі встигли хильнути по чарці

Не обійшлося на горілчаній гулянці і без "дегустації" вогняної води. Прикладом, перформенс гурту "Щастя" відбувся у форматі горілчаного марафону: після кожної пісні музиканти випивали по чарочці.

І пішла жара

Традиційні ритуальні горілчані танці

В цілому, алкогольний марафон музиканти перенесли чудово – відіграли майже годину, аж доки пісні не закінчилися. Вочевидь, дався взнаки тривалий рок-н-рольний досвід.

З таким виразом обличчя тільки у снах снитися!

Також впродовж всього вечора на екранах крутилася реклама горілки. Ну і звісно, супроводжувалася вона дуже доречним на цьому святі нагадуванням: "Зловживання алкоголем шкодить вашому здоров'ю".

Фото Віктора Загреби та Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів