Білик і Подкопаєва працювали на Гросу

31 січня 2007, 15:55

Зазвичай, до свята 8 березня діти майструють своїм мамам листівки. А одна з наймолодших співачок української естради Аліна Гросу вирішила зняти кліп.

Відео знімали на пісню "Мама" 30 січня. Сам кліп має вийти на екрани країни ближче до 8 березня в якості подарунку всім мамам.

У кліпі, за задумкою Ірини Білик, наставниці юної співачки, та режисера Максима Паперника, мають з'явитися найвідоміші українські мами, так би мовити "ідеальні мами".


Такими виявилися сама Білик, яка з'явиться у кліпі разом зі своїм семирічним сином Глібом, Лілія Підкопаєва з сином Вадимом та Світлана Плющ з десятирічною донькою Домінікою.

Наприклад, сину Білик доручили роль сумного П'єро.

"Мій син схожий на мене, особливо, очі. Усі мої кращі пісні витискали сльозу, тому й Глібу у цьому кліпі дісталася роль П'єро", - переконана поп-дива.

А от олімпійська чемпіонка з'явилася в об'єктиві камер в індійському вбранні. Її син, Вадимко, спершу покапризував, але потім, певно, увійшов в образ і зйомки пройшли успішно.

На жаль, через досить сильні морози Подкопаєва буквально в останні хвилини передумала брати з собою на знімальний майданчик донечку Кароліну, якій не виповнилося ще й трьох місяців.

В інтерв'ю "Блік" вона розповіла, що її дочці Ліні нещодавно подарували маленькі діамантові сережки.

"Ой, у Кароліни мама божевільна! Це вплив Заходу. Нещодавно ми їй прокололи вушка. Хоча мене вже наші педіатри насварили... Кароліна дуже стійко трималася - секунд 30 поплакала та й заспокоїлась", - поділилася гордістю за своє маля Підкопаєва.

Фото "Блік"

Виявилось, що спортсменка з її малечею користуються популярністю, і їх постійно запрошують на зйомки різноманітних рекламних роликів та кліпів.

"Особливий інтерес до Вадика - зрозуміло, це через те, що в нього з'явились батьки. До речі, він вже звик до камер і дуже впевнено себе почуває перед ними. Він наш "суперстар", на нього чекає велике майбутнє", - запевнила Лілія.

Сама Гросу на знімальному майданчику поводилася дуже скромно, не виявляючи жодних ознак зіркової хвороби.

"Мабуть, у майбутньому її життя все-таки буде пов'язане з творчістю. Але якщо вона не захоче бути артисткою, то я зітхну з полегшенням – це дуже нелегко", - зауважила мама Аліни.

Останнім часом дівчинці стало важко суміщати навчання зі співами, репетиціями. Тому днями вона перейшла до екстерн-школи. Тепер вчителі приходитимуть до Аліни додому.

Незважаючи на брак вільного часу, в інтерв'ю "Сегодня" юна співачка зізналася, що все ж таки вона знаходить час для спілкування із хлопцями. "Вони теж люди", - з розумінням справи відзначила Аліна.

Фото k1.tv, мс.com.ua.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів