Сердючка стане Русланою і порве всю Європу

31 січня 2007, 12:54

Після того, як Тіна Кароль на минулорічному Євробаченні посіла сьоме місце, Україна в цьому році без відбіркового туру допускається до у часті у конкурсі шоу-співів.

Євробачення-2007 проходитиме у фінському Гельсінкі, батьківщині минулорічних переможців.

Тепер, після перемоги фінських монстрів, гурту "Лорді", прийшов час застосувати українську зброю, Вєрку Сердючку.


Українська зброя: Ба-бац!

Андрія Данилка в образі балакучої Вєрки й називають найочевиднішим кандидатом від України, принаймні про це каже в інтерв'ю "Сегодня" директор творчого об'єднання розважальних та музичних програм Першого Національного каналу Олена Мозгова.

А корона Вєрці ніби навіть і личить

"У світі повно музики, всі вже все бачили. Зараз треба якийсь оригінальний і нестандартний хід. Минулорічні переможці Євробаченя фінський гурт "Лорді" тому приклад", - переконаний продюсер Андрія Юрій Нікітін.

Сердючка зі своєю мамою та Любов'ю Успенською

"Музика Сердючки дуже завзята, енергійна, позитивна. Це музика для гулянок, для відпочинку. Тобто, фактично, Руслана - це Вєрка Сердючка. Чи, наприклад, грецька співачка, яка перемогла на минулому Євробаченні - це та ж Вєрка Сердючка", - додав Нікітін в інтерв'ю Бі-Бі-Сі.

І Вєрка і Михайло Михайлович сприймаються скоріше як артисти комічного жанру

Водночас продюсер "ВІА Гри" Дмитро Костюк, який заразом продюсує свою дружину Євгенію Власову, повідомив, що подав на конкурс кандидатуру своєї жінки.

Однак, на думку Мозгової, яка очолює журі, що відбирає виконавців на конкурс Євробачення, Данилко має найліпші шанси на перемогу.

Адже знаменита українська "провідниця" добре розкручена не лише у колишніх країнах СНД, але й у дальньому зарубіжжі.

Шо ви гаварітє!

Раніше Данилко вже намагався потрапити на цей конкурс, однак минулого року його обійшла Тіна Кароль. Також йому не раз пропонували виступити від Росії, проте він відмовився.

"Наша позиція така - ми українські артисти. Ми патріоти своєї батьківщини і ми хочемо їхати від України", - поділився позицією свого підопічного Нікітін.

А без гриму Данилко дуже миловидний легінь

Та менеджер Андрія Данилка Ігор Клінков відмовився коментувати ситуацію і сказав, що поки навіть не уявляє, з якою піснею міг би виступити Данилко на Євробаченні.

Потенційна конкурентка Сердючки

Однак претендента на підкорення Європи обиратимуть цього разу не глядачі, а рада директорів Національної телекомпанії України.

У будь-якому разі заявки на кандидатів прийматимуть до 10-го лютого, а про те, хто саме поїде на Євробачення-2007, повідомлять лише у середині наступного місяця.

Фото з офіційних сайтів Андрія Данилка та Євгенії Власової


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів